Melez Tea Dökme Çay Deneyim Paketi

59,99 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut

Melez Tea, 2015’ten beri hayat tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza yönelik içeriklerle oluşturulan el yapımı çay koleksiyonları yaratan bir markadır. Melez Tea, adı üzerine, çeşitli çay kültürlerini tek bir çatı altında, en kaliteli malzemeleri bir araya getirerek sizlerin beğenisine sunar.
Not: Melez Tea bir deneyim paketidir. Dilerseniz “Deneyim” seçeneği ile her ay farklı bir tat deneyebilir; dilerseniz de favorinizi seçebilirsiniz.

- Melez Tea Teneke Kutu - 50 gr
- Çay Filtresi - 20 Adet

* Zorunlu Alanlar

- +

Sıklıkla karşımıza çıkan french press birçok alanda işlerimizi kolaylaştırdı. Genellikle filtre kahve demlemek için tercih edilmesine rağmen bitki çayı konusunda da kullanılması french pressin hayatımızdaki yerini sağlamlaştırdı. İçerisine atılan çeşitli bitkilerin demlenmesini sağlayan french press ile bitki çayı demleme artık çok daha kolay hale geldi.

Filtre kahve demlerken de bitki çayı demlerken de kafelerin vazgeçilmezi haline geldi. Birçok çeşidi ve rengiyle farklı farklı french pressler bulmanız mümkün. Büyük ya da küçük veya orta boy french press alabilirsiniz. Fiyatlarıyla da farklılık gösteren french pressler edinilmesi çok kolay ürünlerden biridir. İhtiyacınıza uygun olarak her çeşit french pressi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Melez Tea Dökme Çay Nasıl Kullanılır ?Bardağa attığımız bitkilerin çay içerisinde yüzmesi, tam olarak demlenmemesi ve çayı içerken bizi rahatsız etmesi yüzünden bitki çayı içmek tam bir işkence haline gelmişti. En azından bir süzgeç kesinlikle şarttı. Şimdi ise french press ile bitki çayı demleme için binbir güçlükle baş etmeye gerek kalmadı.

French pressin içine istediğimiz Melez Tea Dökme çay paketini atıp sıcak suyla biraz bekletmek yeterli. Hangi çayı içtiğinize göre değişen demleme süreleri dışında uğraşılacak hiçbir şey kalmadı. French press içine attığınız bitkileri tutarak bardağa gelmesini önler. Pratik kullanımı ve temizleme kolaylığıyla bitki çayı içmek için hasta olmayı beklemeye gerek kalmadı.

Bitki Çayı Faydaları Nelerdir?Bitkiler geçmişten günümüze kadar çeşitli hastalıkları iyileştirmek için kullanılmıştır. Her bitkinin farklı bir özelliği bulunur. Hastalıklara göre kullanımı değişen bitkiler bugün bile tıp camiasına yardım etmeye devam etmektedir. Özellikle aktarlarda karşımıza çıkan bitkilerin çok farklı alanlarda kullanıldığı görülmektedir. En basitinden nane limon çayı boğaz ağrısını geçirirken gribal enfeksiyonlara da iyi gelmektedir.

French press ile bitki çayı demleme için hiçbir şeye ihtiyacınız yok. İstediğiniz çayları ya da bitkileri french pressin içine atın ve sıcak su ilave edin. Üç beş dakika demlenme süresinden sonra bitki çayı hazır hale geldi artık çayınızı gönül rahatlığıyla içebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

relax çayı öneririm Yorumlayan: eysan
paketin içinde gelen relax melez çayına bayıldım gerçekten. diğerleri de güzel. relaxı ekstra tavsiye ederim. (6.02.2021 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Melez Tea Dökme Çay Deneyim Paketi

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...