Hangover Paketi

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

49,99 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut

“Her ay eğlencenin dozunu en az 1 kere kaçırıyorum.” Diyorsanız bu paket tam size göre! Geceden kaldığınızda ihtiyacınız olan birçok detayı bu pakette bulabilirsiniz.
Paketin hazırlanma süresi: 1 gün

- Herby Hangover Tea - 1 Kutu(12 Adet)
- Dripresso Tek Kullanımlık Filtre Kahve - 2 Adet
- Altınbaşak Light Çörek Otlu ve Kinoalı Kraker - 2 Adet
- Areka Mint Şeker - 1 Kutu
- Saol Vitaminli Su - 500 ml

* Zorunlu Alanlar

- +

Hangover Nedir?Hangover alkolü fazla kaçırdığınız gecelerin sabahında yaşadığınız negatif etkilerin karşılığı olarak kullanılan bir terimdir. Yaşanan bu hangover durumun başlıca sebepleri vücudun susuz kalması ve gece içinde tüketilen alkol miktarının fazla olmasıdır.

Gecenin Yorgunluğunu Atmaya Yarayan İçecekler Nelerdir?

Akşamdan alkol alan kişilerin sabah çektikleri baş ağrısı ise güne başlayamama sorunu ile karşılaşmaya sebep olmaktadır. Bu yüzden alkol sonrası içilen filtre kahve sabah güzel ayılmak açısından zihne iyi gelmektedir. Yine alkol sonrası ağızda kalan kokunun giderilmesi içinde mint seker tüketildiğinde, nane aroması kötü kokuyu bastırmaktadır. 

Gecenin yorgunluğunu atmaya yarayacak diğer bir içecek ise filtre kahvedir. Baş ağrısına iyi gelen ve yüksek enerji veren özelliği sayesinde demlenerek yapılan kahve günün daha güzel geçmesi için önemli bir ayrıntı olmaktadır. Sabah kahvaltıda veya kahvaltıdan sonra tüketilen kahve, uygun miktarda tüketildiğinde sağlıksal açıdan da herhangi bir problem barındırmamaktadır. Yine alkol sonrası ağızdaki kokuyu bastırmak için mint şeker kullanımı da sağlığa herhangi bir zarar vermeden nane etkisi ile istenmeyen kokuları önlemektedir. 

Hangi İçecekler Tüketilmeli: Hangover Çayı ve Vitaminli SuSağlıklı kişiler bile alkol tükettikten sonra mide veya bağırsak sorunu yaşayabilirler. Bu durumun önüne geçmek için, mide ve bağırsaklara iyi gelen Herby Tea fonksiyonel bitki çayları kullanılmaktadır. Herby Tea Hangover Tea içinde barındırdığı çeşitli bitkiler ile geceden kaldığınız günlerde en büyük destekçiniz olacaktır.

Aynı zamanda gün içinde tüketilen su miktarı sağlık açısından çok önemlidir. Normal bir sudan farklı olarak Saol Vitamin Water tüketmekte ekstra fayda sağlayacaktır. Çünkü Saol Vitamin Water içerisinde normal suyun dışında ihtiyaç duyulan bütün vitaminler bulunmaktadır.

Gün İçinde Hangi Diyet Ürünler Tüketilmelidir?

Sağlık açısında kullanılan ürünler arasında diyet bisküvileri yer almaktadır. Diyet bisküvisi denilince ise akla ilk Altınbaşak gelmektedir. 46gram Altınbaşak içerisinde sadece 186 kalori bulunmaktadır. Bu iyi bir diyet için gün içerisinde tüketilmesi için uygun miktar olmaktadır. İçeriği lif ve kalsiyum ile güçlendirildiği için sağlıksal açıdan aksaklıkları da önlemektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Hangover Paketi

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...