Fit Paket

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

49,99 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut

Gün içinde zinde kalmak ve kilonuzu kontrol altında tutmak istiyorsanız Fit Paket tam sizin için! Diyetisyen desteği ile hazırladığımız fit paketlerimizde metabolizmanızı harekete geçirecek, size tokluk ve enerji hissi verecek sağlıklı atıştırmalıklar ve ayın sağlıklı yaşam tavsiyelerini bulacaksınız.
Not: Paket içeriği her ay aroma vs. şeklinde değişkenlik gösterecektir. Özel tercihleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Paketin hazırlanma süresi: 1 gün

- Herby Fit Tea
- 1 Kutu(12 Adet)
- Gugagon Çıtır Nohut Çeşitleri - 100 gr
- Rawsome Fruit & Nut Bar - 2 Adet x 50 gr
- Rawsome Giddy Bar - 3 Adet x 30 gr

* Zorunlu Alanlar

- +

Diyet Fit Paket Aboneliği

Biaylik.com olarak sağlıklı atıştırmalık isteklerini dikkate alıp Fit Paket tasarladık. Eğer hem sağlıklı olmak hem de gıda ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız Fit Paket tam size göre!

Fit Paket Diyet Ürünler Listesi

Fit paket ürünlerimiz sağlıklı yasam önerileri sunmaktadır. Beraber ürünleri inceleyelim!

1. Herby Fit Tea Fiyatı

Herby Fit Tea satın alarak hem çay içmenin keyfini yaşayabilir hem de bu çay sayesinde çayla gelen sağlığı yakalayabilirsiniz. Basit bir çay olarak görülmemesi gereken ve sağlığınızın gelişmesinde önemli katkılar sunan Herby Fit Tea ürünleri gerekli kurumlardan izin alınarak üretilmiş ve Türkiye piyasasında da gerekli izinlerle satılan ürünlerdendir. Bu nedenle de sağlığınıza zararlı olacağı konusunda herhangi bir endişe duymanıza gerek bulunmamaktadır.

2. Rawsome Fruit & Nut Bar Fiyatı

Vegan atıştırmalık ürünlerle açlığını giderebilirsiniz. Rawsome atıştırmalık ürünler sizin ve sevdiklerinizin ihtiyacı olan zamanlarda açlığını kısmen giderecek ve yemek zamanına kadar tok kalmasını sağlayacak önemli ürünlerdendir.

3. Rawsome Giddy Bar Fiyatı

Vegan atıştırmalık ürünler gıda sektöründeki en doğal ve en iyisi olarak üretilmektedir. Paket içinde ve son derece sağlıklı olarak satılan bu ürünleri sanal marketimizden alabilirsiniz.

4. Gugagon Çıtır Nohut Fiyatı

Sağlıklı atıştırmalık ürünlerden bir diğeri olan tuzlu atıştırmalıklarımızdan Gugagon Nohut Cips olarak satılan bu ürünler sayesinde artık ara aparat derdiniz bitmiş olacak. Dilediğiniz zaman açlığınızı giderecek ve işinize ara vermek zorunda kalmadan çalışmaya devam edebileceksiniz.

Sağlıklı atıştırmalık ürünler daima elinizin altında bulundurmak isteyeceğiniz ürünlerdir. Mutfakta veya masanızın gözünde kolaylıkla saklayabileceğiniz ürünler istediğiniz her an elinizin altında tutabileceğiniz ürünlerdir. İster tadımlık yiyin ister atıştırmalık, yedikçe sağlığınızı daha iyi duruma getirecek ürünler biaylik.com’da ve üstelik paket halinde.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Fit Paket

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...