Biovacık Kuru Meyve Paketi

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

24,90 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut

Biovacık Kuru Meyve Paketi ile Şile Ovacık Köyü'nden her ay farklı 2 çeşit kuru meyveyi deneyiminize sunuyoruz!    


Paketin hazırlanma süresi: 1 gün

- Ayın Sürpriz Kuru Meyvesi - 2 Adet x 50 gr.

* Zorunlu Alanlar

- +

Doğal Kuru Meyve Fiyatları

Biovacık, Şile Ovacık Köyü’ndeki kadınları hayata kazandırmak ve istihdam sağlamak için 2014’ten günümüze çeşitli girişimlerde bulunarak sadece Ovacık Köyü kadınlarına destek olmakla kalmayıp aynı zamanda Şile’deki birçok yerel üreticiye de ulaşmayı başarmıştır. Aylk paketlerimiz ile doğal kuru meyveler oldukça uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. 24.9TL gibi uygun bir fiat ile kuru meyve paketine 12 ay boyunca abone olabilirsiniz.

Yıl boyu üreticiler, edindikleri tecrübeler ve ellerindeki imkanlar doğrultusunda mevsiminde üretim yapmaktadırlar. Biovacık, bu sosyal girişim ile Şile başta olmak üzere temiz üretim yapan tüm yerel üreticilere istihdam sağlayarak yıl boyu ürettikleri ürünlerini tüketici ile doğrudan buluşturmayı amaçlamaktadır. 

Organik Ürünler ile Sağlıklı Yaşayın

Biovacık doğal ürünlerimiz arasında Klasik Erişte ve Organik Tarhana paketlerimiz de mevcuttur. Şifa paketimizde kuru meyve ve organik ıhlamur bir arada sunulmaktadır.

Organik kuru meyve çeşitlerini Biovacık aracılığı ile size ulaştıran firmamız doğal ürünlerin tüketimini desteklemek için yerel üreticiler ile çalışmaktadır. Kuutulmuş meyveler kaliteli ve sağlıklı ambalaj sayesinde uzun süre dayanıklı bir şekilde saklanabilmektedir.

Kuru Meyve Çeşitleri

Web sitemizde sunmakta olduğumuz kuru meyve çeşitleri oldukça ilgi çekici ve lezzetli alternatifleri bir pakette sunmak üzere kurgulanmıştır. Kuru meyve çeşitlerine kolaylıkla ulaşmanız için mevsimin meyvelerini sizler için düzenli olarak aylık paketlerimizde sunuyoruz.

Kuru kayısı, hurma, vişne kurusu ve böğürtlen kurusu gibi meyveler mevsimlik paktlerimizde bulunabilmktedir. Kuru incir, kiraz ve ananas gibi lezzetlerin yanı sıra muz cipsi gibi alternatif seçenekler de yine mevsime göre paketlerde olabilmektedir. 

Şehir hayatında sağlıklı gıda arayışı içerisinde önemli bir yer tutan organik meyveler aylık paketlerde düzenli olarak alabileceğiniz doğal bir alternatif sunmaktadır. Damak tadınıza hitap eden doğal meyve seçenekleri, aynı zamanda sağlıklı ve besleyici gıdalar olarak önümüze gelmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Biovacık Kuru Meyve Paketi

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...