Yüz - Cilt Temizleme Paketi

49,99 ₺

45,99 ₺

Stok Durumu: Stokta mevcut
- Nivea Yüz Yıkama Köpüğü - 150 ml
- Nivea Micellar Yüz Temizleme Suyu - 400 ml
- Lux Disk Makyaj Pamuğu - 70 Adet

Abone ol, ekonomik bakım kutun her ay kapına gelsin!

* Zorunlu Alanlar

- +

En Uygun Yüz ve Cilt Yıkama Ürünleri Aboneliği

Cilt temizliği denildiğinde akla gelen ilk durumlardan biri yüz temizliğidir. Yüz temizliği hem sağlık açısından hem de iyi bir görünüm elde etme açısından oldukça önemlidir. Düzenli yapılan yüz temizliği sonucunda cilt sağlığına kavuşur. Sağlığına kavuşan cilt çok daha iyi bir şekilde görünür.

Kişilerin düzenli ve doğru cilt temizliği rutinlerini yapmaları makyajsız olduklarında da istenmeyen renk eşitsizliklerini ortadan kaldırabilmelerini sağlayacaktır. Aynı zamanda temiz bir cilde sahip olmak yapılan makyajın da kendini göstermesini sağlayacaktır. Tüm bu açılardan bakıldığında cilt temizliği özellikle kadınlar için önem gösterilmesi gereken bir konudur. Cilt temizliği nasıl yapılır düşüncesinin cevabını merak edenler için aşağıda belirtilen ürünler ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir.

Nivea Yüz Yıkama Köpüğü Fiyatı ve Özellikleri

Bu ürün kişilerin günlük olarak yüzlerini temiz tutabilmeleri açısından yardımcı olmaktadır. Formülünde E-vitamini olan Nivea Yüz Yıkama Köpüğü cilt temizliğinde derinlemesine bir temizlik görevi görür. Derinlemesine temizliğin yanında cildin kendine ait doğal nem dengesini kaybetmemesini sağlamaktadır. Kullanım sonucunda cilde temizlik, yumuşaklık ve canlılık kazandırır. Günlük kir ile baş etme yardımcı olan Nivea Yüz Yıkama Köpüğü ciltte herhangi bir yıpranmaya da neden olmamaktadır.

Nivea Tonik Fiyatı ve Özellikleri

Yine yüz temizliğinde etkili olan bu ürün içerisinde E-vitamini barındırmaktadır. Nivea tonik ciltte bulunan kalıntıları yok etmede yardımcıdır. Cilde canlandırma ve tazelik özelliği katmasının yanında makyaj sonrası geriye kalan kalıntıları da ortadan kaldırmada etkilidir.

Bu ürünün kullanımı makyaj pamuğu kullanılarak yapılmaktadır. Pamuk ile yüz, boyun ve dekolte bölgesine nazik hareketlerle nivea tonik ürününün uygulanması gerekmektedir. Bu ürünü kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri göz çevresine temastan kaçınılmasıdır.

Birçok nedenden dolayı önemli ve gerekli olan cilt temizliği belirtilen ürünler ile yapılabilmektedir. Cilt temizliğinin her gün düzenli bir şekilde uygulanması en sağlıklı sonuçları vermede kişilere kolaylık sağlayacaktır. Dolayısıyla ürünler doğru kullanım yöntemleri ile günlük rutinlerin arasında gerçekleştirilmelidir.

Nivea Ürünlerinde %10 Abonelik İndirimi

- Nivea Yüz Yıkama Köpüğü, Nivea Micellar Yüz Temizleme Suyu ve Lux Disk Makyaj Pamuğu aylık paket aboneliğinde %10 indirim 12 ay boyunca üstelik değişmeyen fiyat ile uygulanmaktadır.

Aylık Abonelik sistemi ile hem zamlardan koruyan hem de indirim yapan tek e-ticaret platformu Biaylik.com ile sen de tanış!

Müşteri Yorumları

pratik bir hizmet Yorumlayan: Deniz A.
her ay gratise gitmektense buradan abone olmak çok mantıklı. zam gelse bir yıl aynı fiyattan alıyorsun. (26.12.2020 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Yüz - Cilt Temizleme Paketi

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...