Bi’aylık hiçbir cezai şart uygulanmaksızın dilediğiniz an iptal edebileceğiniz ya da belirli düzenlemeler yapabileceğiniz bir abonelik sistemidir. Siz iptal etmediğiniz sürece aboneliğiniz otomatik olarak her ay yenilenir.

Üyelik sayfası adreslerim sekmesinde kayıtlı adreslerinizi düzenleyebilirsiniz. Böylece tatile bile gitseniz aboneliğinizde bir aksama olmaz.

Üyelik sayfasında Aboneliklerim sekmesinde gönderilmiş ya da gönderilecek siparişlerinizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

Yasal tüketici hakları gereği zarar görmemiş ya da kullanılmamış olması şartı ile ürünlerinizi 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade işleminizi gerçekleştirmek için bize yazabilirsiniz; size en kısa sürede yardımcı olacağız.(Hizmet kategorisinde yapacağınız alışveriş sonunda otomatik olarak gönderilen “Promosyon kodları” bu kategoride değerlendirilemediği için iadesi mümkün olmayacaktır.)

Bu kategoride sunduğumuz paketler iş birliği içinde olduğumuz markaların kendi platformlarında yapacağınız alışverişlerde ücretsiz/indirimli hizmet elde etmenizi sağlayacak şekilde çalışır. Bu hizmetler biaylik.com için özel olarak üretilen promosyon kodları aracılığıyla gerçekleşir.

Hayır. Aboneliğinizi bir kere oluşturduktan sonra her şey otomatik gerçekleşecek. Dikkat etmeniz gerekenler ise her ay kartınızdan o ayın ödemesinin alınabilmesi için kart limitinizin yeterli olması; kartınızın online işlemlere açık olması; kartınızın bankamatik kartı ya da sanal kart olmaması gereklidir.

Bi’aylık, düzenli gönderim sistemi üzerine kurulu bir iş modeli olduğu için tek seferlik satışlar gerçekleştiremiyoruz. Fakat esnek aylık abonelik sistemimiz gereği dilediğiniz an aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Böylece sadece ödediğiniz ayın paketini satın almış olursunuz.

Kart bilgileriniz İyzi(İyzico) Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. bünyesinde BDDK lisansı ile saklanır.

Maalesef bu mümkün değil çünkü aboneliğinizi oluştururken verdiğiniz kart bilgileri BDDK lisansı ile İyzi(İyzico) Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. tarafından saklanıp korunmaktadır. Bundan dolayı aktif aboneliğinize ait kart detaylarınızı değiştiremezsiniz.

Loading...