NUSPA 3'lü Masaj Paketi

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

570,00 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut

NUSPA, Mars Sportif bünyesinde yer alan bir masaj ve terapi merkezidir. Toplamda 19 MAC ve MACFit şubesinde deneyimleme şansı bulabileceğiniz zengin masaj çeşitleri tam size göre olabilir. 
Not: Alışverişinizi tamamladığınızda tüm NuSpa şubelerinde ve tüm NuSpa masajlarında geçerli promosyon kodu tarafınıza mail ile gönderilecektir. Size gönderilen indirim kodunu www.nuspa.com.tr adresinde yapacağınız alışverişlerde kullanarak avantajlı fiyatlarla masaj hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

- 3 Adet 60 dakikalık NUSPA Masaj Kodu

* Zorunlu Alanlar

- +

Nuspa Masaj Fırsatları & Sunulan Hizmetler

Erkekler ve kadınlar modern yaşam koşullarında oldukça yoğun tempo altında çalışmaktadırlar. Durum böyle olunca erkeklerin ve kadınların ciddi anlamda ağrıları olabiliyor. Yaşadıkları ağrılardan kurtulmak isteyen ya da çalıştıkları işin yorgunluğundan kurtulmak isteyen bireyler masaj tedavisi ile rahatlamanın yollarını ararlar. 

İstanbul'da müşterilerine hizmet sunan Nuspa isimli masaj salonu müşterilerine hizmet sunuyor. Masaj salonunun sunduğu birçok hizmet bulunuyor. Hijyen koşullarını tam anlamıyla sağlayan ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışını benimseyen Nuspa müşteriler tarafından oldukça beğeniliyor.

Toplam 20 şubesi bulunan masaj merkezi İstanbul'da adından söz ettiren bir masaj salonudur. Nuspa masaj salonu hafta içi saat 10.00 ile 15.00 saatleri arasında %30'luk indirim kazanarak bu indirimden istifade edebilirler. 

Deneyimli ve Masaj Eğitimli Personel

Masaj merkezi müşterilerine deneyimli kadrosu ve güler yüzlü ekibi ile hizmet vermektedir. Nuspa masaj merkezi müşterilerine masaj hizmetine ek olarak vücut bakımı ve cilt bakım hizmetlerinden yararlanma imkanı da sunuyor. İstanbul masaj salonu arayışında bulunan kişiler masaj merkezinin ormanda masaj imkanından, ritimli masajlarından da yararlanabiliyorlar. 

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için müşterilerin internet sitesini ziyaret etmeleri yeterli oluyor. Çok sayıda hizmet sunan masaj merkezi İstanbul masaj salonu arayışında bulunan kişilerin en çok tercih ettiği merkezler arasında yer almaktadır.

Uygun Fiyata Masaj Fırsatları

Masaj merkezi olarak fiyat konusunda da müşterilerine uygun fiyat seçeneği sunan firma kaliteli hizmeti ile de adından sıkça söz ettiriyor. Müşterilerine sunduğu masaj fırsatları ile tanınan masaj merkezinde fırsatlar bitmiyor. 

Örneğin; 42 maslak masajını tercih eden bireyler aroma terapi hizmetinden çift kişilik masaj hizmetine kadar birçok farklı seçenekten yararlanabiliyor. Böyle olunca da masaj fırsatları müşteriler tarafından oldukça fazla değerlendiriliyor. Siz de İstanbul'da yaşıyorsanız ve masaj yaptırmak istiyorsanız Biaylik.com üzerinden aboelik alabilirsiniz.

Nuspa 3'lü Masaj Biaylık'ta Neden Ucuz?

Bi'aylık sitesinde 3'lü Nuspa masaj paketinin ucuz olmasının nedeni abonelik sitemidir!

Aylık abonelik sistemini Türkiye'ye ilk defa getiren Bi'aylık sizin için özel hizmet anlaşmaları yaparak sabit ve uygun fiyatlar ile sunabilmektedir. Anlaşma yaptıpımız MACFit, Nuspa ve Mutlubiev gibi şirketlerden çok özel fiyatlar alarak müşterilerimize sürekli ucuz fiyatlar sunmaktayız.

Ayrıca size özel paketler de oluşturduk. Nuspa masaj paketi ile birlikte MAC spor salonu fiyatı için linke tıklayınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: NUSPA 3'lü Masaj Paketi

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...