Mutlubiev Temizlik Hizmet Paketi - 2 Adet

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Başlangıç Fiyatı: 254,90 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut

Mutlubiev, 2014 yılından beri profesyonel temizlik hizmet satışı sunan online bir platformdur. Güvenilir çalışma politikasıyla endişeleri ortadan kaldırarak yüksek müşteri memnuniyeti sunar; AXA Sigorta ile evler koruma altına alınır.

Not: Alışverişinizi tamamladığınızda Mutlubiev Hizmet Kodu tarafınıza mail ile gönderilecektir. www.mutlubiev.com internet adresi üzerinden bu kodları kullanarak standart Mutlubiev Temizlik Hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. 
Standart Mutlubiev Temizlik Hizmeti dışında tercih edeceğiniz ütü, perde yıkama, buzdolabı temizliği vs. gibi ek hizmetlerden doğan ücretleri yine www.mutlubiev.com sipariş sayfasından seçerek aradaki farkın ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.- 2 Adet Mutlutbiev Temizlik Kodu - 1+1 Evler için

* Zorunlu Alanlar

- +

2 Adet Mutlubiev Fırsat Ev Temizliği Hizmeti

1+1 ev temizliği hizmeti için sahip olduğumuz teknolojik ekipmanlarımız, tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz % 100 hijyenik bir hizmet sunmaktayız. İkili Paket Mutlubiev temizlik hizmeti size profesyonel olarak sağladığı hizmet ile garantili bir temizlik hizmeti verir. Asla gözünüzün arkada kalmayacağı şekilde evinizi teslim edebilir ve pırıl pırıl teslim alabilirsiniz.

Uzun süredir ev temizlik hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyelerde tutmayı ilke edinmektedir. Özellikle de bahar temizliği ya da tadilat sonrası temizlik gibi detay isteyen temizlikler için detaylı ve titiz bir çalışma gerekmektedir.

Firmamıza ulaşabilmek için telefon numaralarımızdan arayabilir ve ev temizlik hizmeti talebinde bulunabilir ve her bütçeye uygun paket fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. 

Periyodik Ev Temizliğinde Farklıyız

Günlük yapılan toz alma, evi süpürme gibi ev temizliği işlerinin yanında badana ve inşaat gibi detaylı temizliklerde de ev temizlik şirketleri arasındaki farkımızı göstermekteyiz. Mutlubiev temizlik hizmeti olarak her bütçeye uygun fiyatlar sağlayarak kaliteli temizliği daha ucuza sağlayabilmek amacındayız. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda sabahın erken saatlerden akşamın ilerleyen saatlerine kadar yaptığımız ev temizliği için hazırladığımız programı müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. 

Ev Temizliği Hizmeti Veren Şirketlerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev temizliği için oldukça iddialı olan firmamız hassas olan eşyaları özenle temizleyerek oldukça dikkatli davranmaktadır. Müşteri memnuniyetine ve geri dönüşlerine son derece önem veren firmamızın temizlik sırasında nelere dikkat ettiğini kısaca paylaşalım;

 · Süpürme işlemi ile başladığımız ev temizliği işine organik deterjanlar ile yaptığımız yer temizliği ile devam etmekteyiz.

 · Toz alma işlemini mobilyalara zarar vermeyecek şekilde nemli bir bez yapmaktayız.

 · Banyo ve tuvaleti hijyenik bir şekilde temizleyerek günlük temizliğimizi bitirmekteyiz.

 · Detaylı bir temizlik isteğine göre evin camları, koltukları ve kapıları da ek olarak temizlenebilmektedir.

Mutlubiev Temizlik Paketleri Biaylık'ta Neden Ucuz?

Bi'aylık sitesinde Mutlubiev temizlik paketinin ucuz olmasının nedeni aylık abonelik sitemidir!

Aylık abonelik ve paket hizmet sistemini Türkiye'ye ilk defa getiren Bi'aylık sizin için özel hizmet anlaşmaları yapar böylece sabit ve uygun fiyatlar sunabilmektedir. Fırsat paketlerimiz arasında masaj paketleri ve indirimli spor salonu üyeliği de vardır.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Mutlubiev Temizlik Hizmet Paketi - 2 Adet

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...