Moov 15 Saatlik Araç Kiralama Paketi

900,00 ₺

784,50 ₺

Stok Durumu: Stokta mevcut

Garenta bünyesinde geliştirilen MOOV, saatlik araç kiralama hizmeti sunan bir mobil uygulamadır. Uygulama üzerinden bulunduğunuz konuma en yakın araca yönlendirilir; aracı ihtiyacınız kadar kullanır; herhangi bir İSPARK’a ücretsiz bırakırsınız. Hepsi bu kadar..

Not:
 Alışverişinizi tamamladığınızda Moov hizmet kodu mail ile gönderilecektir. Akılılı telefonunuzdaki Moov uygulaması üzerinden bu kodları kullanarak standart Moov saatlik araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Buna yakıt, sigorta, km limiti, km aşım ücretlendirmesi vs. gibi konular da dahildir.


Biaylik.com tarafından sağlanan kodlar 60TL/Saat araçlarda ücretsiz hizmet anlamına gelmektedir. Üst segment araçlarda ise aynı oranda indirim olarak kullanabilirsiniz.


Hizmet alanı şimdilik sadece İstanbul, Ankara ve İzmir.- 1 Saatlik Moov Araç Kiralama Kodu x 15 Adet

* Zorunlu Alanlar

- +

Moov Araç Kiralama

Moov Araç Kiralama, saatlik araç kiralama imkanı sağlayan bir firmadır.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle kullanıcı Google Play veya App Store üzerinden akıllı telefonuna MOOV by Garenta uygulamasını indiriyor. Sonrasında tamamen dijital hale getirilmiş üyelik oluşturma süreci sayesinde uygulamadan ayrılmadan kolayca sisteme kayıt oluyor. Böylece hemen uygulamaya giriş yaparak istediği kadar kullanabileceği özel aracını harita üzerinden buluyor ve 15 dakika gibi bir kısa süre içinde MOOV'lamaya başlıyor!

Hizmet bölgesi araçlarından istediği aracı bulan kullanıcı, hiçbir süre belirtmeden kullandığı aracı ihtiyacı kadar kullanabiliyor. Aynı zamanda kullanım süresi kadar da ödemesini yapıyor. Bütün bunlardan sonra tek yapılması gereken, aracı çekilme riski olmayan bir yere bırakmak. Torpide gözüne anahtarı bırakan kullanıcı, saatlik araç kiralama hizmeti içinde bulunmaktan dolayı keyifle sürüşünü tamamlıyor.

Moov Araç Kiralamayı Kullanmanın Faydaları

Moov araç kiralama hizmeti, kullanmak isteyenlere birçok fayda sunuyor. Öncelikle aracı istediği kadar kullanabiliyor. İster 15 dakika, ister 5 saat. Süre tamamen kişinin kendisine kalmış. Kullandığı kadar ücretini ödeyen kullanıcı, dilediği zaman dilediği yerden araca ulaşabiliyor. Araç keyfini daha ucuza getirmek isteyenlerin yapabileceği şey Moov Araç Kiralama hizmetinin sunduğu kampanyalardan yararlanmak. Bazı özel günlerde kampanyalar sunan şirket, sürüşünü daha az maliyetle tamamlamak isteyenlerin çıkış kapısı oluyor.

Bunların dışında şahsi aracını kullanmak istemeyenlerin yardımına da Moov Araç Kiralama yetişiyor. Herhangi bir nedenle kendi aracını kullanmak istemeyen kullanıcılar, saatlik araç kiralama hizmeti olan Moov'a başvuruyor. Böylece şehir dışına, uzak yerlere saatlik bir şekilde gidilebiliyor.

Sorunsuz ve teknik destekli bir imkan sunan Moov, kullanıcılarının görüşlerine göre de her geçen gün kendini araç kiralama alanında geliştiriyor. İçinde bulundurduğu araç havuzunu büyütmeyi sürdüren Moov by Garenta, uzun yıllar adından söz ettirecek gibi duruyor.

Müşteri Yorumları

Km siniri Yorumlayan: Emreb
Peki bu kampanya moov un her 15 dk 5 km kuralinda da gecerli mi? Yani km siniri varmi (16.07.2020 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Moov 15 Saatlik Araç Kiralama Paketi

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...