MACFit Üyeliği + NUSPA Masaj Paketi

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

365,00 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut

Mars Sportif bünyesinde 2007 yılında kurulan MACFit, 19 şubesi ile sunduğu dinamik ve eğlenceli spor kulübü konseptini deneyimlemeniz için sizi bekliyor.
NUSPA, Mars Sportif bünyesinde yer alan bir masaj ve terapi merkezidir. Toplamda 19 MAC ve MACFit şubesinde deneyimleme şansı bulabileceğiniz zengin masaj çeşitleri tam size göre olabilir.
Not: Alışverişinizi tamamladığınızda tüm MACFit şubelerinde geçerli üyelik kodu ve tüm NUSPA şubelerinde geçerli 1 adet masaj kodu mail ile tarafınıza gönderilecektir. MACFit ve NUSPA resmi sitelerinden bu kodları kullanarak alışverişinizi avantajlı fiyatlarla tamamlayabilirsiniz.
Aboneliğiniz tüm masaj tiplerinde geçerlidir.

- 1 Aylık MACFit Üyeliği - 1 Adet
- 60 dakikalık NUSPA Masaj Kodu - 1 Adet


* Zorunlu Alanlar

- +

Nuspa & MACFit Spor Salonu Üyeliği

Spor birçok insan için hayatının vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Bu faaliyetin yapılmaması durumunda hayatında büyük bir eksiklik olacağı kesindir. Bu faaliyeti ciddi olarak yapmakta olan kişilerin en büyük sıkıntılarından birisi spor salonu sorunudur. Macfit sunduğu farklı lokasyonlar ile bu sorunu çözmektedir.

Spor Salonu İçerisinde Neler Var?

Macfit spor salonu içerisinde aranan her türlü spor aletini bulmak mümkündür. Salon içerisinde dinlenme alanlarının şıklığı da göz kamaştırmaktadır. Salon içerisindeki en büyük özelliklerden birisi de kesinlikle eski bir aletin bulunmamasıdır. Spor salonu üyeliği gerçekleştirilmesi ile salon içerisindeki tüm imkanlardan kullanılması mümkündür. Salon fiyatları bazı durumlara göre değişmektedir.


MAC Spor Salonu Fiyatı Ne Kadar?

Spor salonu üyeliği üye olunacak ay sayısına göre değişiklik göstermektedir. Biaylik.com’da MACFit üyeliklerini inceleyip fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

MAC spor salonu fiyatları paket içeriğinde indirimli olarak sunulmaktadır. Üyelerin spor konusunda bir devamlılık sorunu bulunuyor ise salon yöneticileri tarafından aylık üyelik tavsiye edilmektedir. 1 senelik bir üyeliğin yapılmasının ardından 1 ay sonra sporun bırakılması gibi bir durum var ise uzun süreli üyelik oldukça zararlı olacaktır. Bu konuda ne kadar süre ile spor yapılacağı netleşmeli ve ona göre üyelik oluşturulmalıdır. Bir anlık bir heves ile bu üyelik yapılması doğru değildir.

Nuspa’da Masaj ile Günlük Hayatın Stresini Üzerinizden Atın

Günlük hayatın koşturmacası ve yaşadıklarımız vücudumuzun negatif elektriklenmesine yol açar. Bu durum kaslarımızın gerilmesine neden olur. Bütün dertlerden uzaklaşmak ve rahatlamanızı sağlayacak NUSPA Masaj seçenekleri ile dertlerinizden kurtulup huzuru yakalama fırsatı bulacaksınız.

NUSPA Masaj deneyimi ile ruhunuzun ve vucüdunuzun dinginliğe ulaştığını hissedeceksiniz. NUSPA masaj çeşitleri günlük hayatın bütün stresini üzerinizden atmanıza yardımcı olurken vücudunuzun rahatladığını hisseder ve sizi yeni güne hazırlayacağını bilirsiniz. Masaj  hizmetinizi kullanmadan 1 saat önce sauna tecrübesi sizi masaj deneyimizine hazılar. Böylece size sunulan masajın etkilerini daha net hissedeceksiniz. 

Nuspa Masajı Size Ne Yarar Sağlar?

Genelde bilinen konulardan biri olan masajın faydaları çok fazladır. NUSPA masaj çeşitlerini deneyimleyen müşteriler stresten uzaklaşıp, manevi rahatlama da yaşamaktadır. Aynı zamanda fiziki ağrıların önüne geçmek ve daha fazla hissetmemek için en etkili yöntemlerden biridir. Bazı kas sakatlıkları, kramplar ve burkulma gibi ortopedik rahatsızlıkların tedavisinde önemli rol oynar. 
Günlük yaşam kalitenizin yükselmesine olanak sağlayarak profesyonel ve sosyal yaşantımızda tecrübe ettiğimi olumsuzluklara karşı depresyon ihtimalini azaltır.

Nuspa Masajının Bünyenize Yararları

Manevi ve fiziksel açıdan faydaları dışında NUSPA masajın iç organlarımıza olan faydalarını da belirtmek gerekir. NUSPA masaj çeşitlerinden birini tercih ederek özellikle migren gibi kronik ağrılarımızın önüne geçebilir; bağışıklık sistemimizi güçlendirerek, kalp sorunlarının önüne geçebiliriz. Böylece kapl hastalıkları riskini minimuma indirebiliriz. 
Diyet programlarına dahil olan masaj çeşitleri yağ yakımını hızlandırarak birey olarak kilo kontrolümüze yardımcı olur. Böylece düzenli masaj hizmeti kullanımında vücuttaki yağ oranında gözle görülür azalmalar başlar. Böylece günlük yaşam kalitemiz yükselir.

Nuspa’da Hangi Masaj Çeşitleri Var?

Nuspa’da 60 dakikalık her tip masaj çeşidi bulabilirsiniz. Bu masaj seçeneklerine biaylik.com üzerinden avantajlı fırsatarla ulaşabilirsiniz.

Spor Salonu ve Masaj Paketleri Biaylık'ta Neden Ucuz?

Bi'aylık sitesinde Nuspa masaj paketi ve MAC spor salonunun ucuz olmasının nedeni abonelik sitemidir!

Aylık abonelik sistemini Türkiye'ye ilk defa getiren Bi'aylık sizin için özel hizmet anlaşmaları yaparak sabit ve uygun fiyatlar ile sunabilmektedir. Anlaşma yaptıpımız MACFit, Nuspa ve Mutlubiev gibi şirketlerden özel paket fiyatları alarak müşterilerimize sürekli ucuz fiyatlar sunmaktayız.

Ayrıca size özel paketler de oluşturduk. Sadece Nuspa fırsat 3'lü masaj paketi için linke tıklayınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: MACFit Üyeliği + NUSPA Masaj Paketi

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...