Ever Clean Less Trail Kedi Kumu 10 Lt. Aylık Abonelik Paketi

279,90 ₺

232,90 ₺

Stok Durumu: Stokta mevcut
- Ever Clean Less Trail Topaklanan Kedi Kumu - 1 Adet x 10lt
- 12 ay boyunca sabit fiyat ile ayda 1 paket gönderilir

* Zorunlu Alanlar

- +

Ever Celan Less Trail ile Kediler İçin Hijyen

Kediler hayatımızı paylaşırlar ve evimizin bireyi olurlar onlarla mutlu ve huzurlu hayat geçirmek çok güzeldir. Sebebi ise karşılıksız sevgi ile bizleri sahiplenirler. Peki Kedilerin hijyeni ve temizliği nasıl olmalıdır? Öncelikle Kediler kendi iç güdüleri itibariyle ciddi manada temiz hayvanlardır. Mamalarını yedikten sonra, tuvaletlerini yaptıktan sonra, yabancı birileri onları sevdikten sonra hemen kendilerini temizlemeye girişirler.

Kediler için Tuvalet Hijyeni Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle kediler iç güdüleri itibariyle tuvaletlerini yaptıktan sonra mutlaka dışkılarının üzerini kapatırlar. İçgüdüsel olarak vahşi doğada aslında kendilerini korumak, dışarıdan gelen tehlikelere karşı kendi kokularını yok etmek amacıyla yaparlar. Günümüzde ise özellikle çok temiz olduklarından dolayı çok yaygın şekilde evde kedi bakılmaktadır. Kedi kumu kedilerimizin daha rahat ortamda ve hijyen özelliklerinin yüksek olduğu bir maddedir.

Kedi kumu özelliği koku yapmaması, idrarı çok çabuk emmesi ve temizlerken topakların birbirinden ayrılmaması gerekmektedir. Ever Clean kedi kumu tüm bu özelliklere sahiptir. Kullanım kolaylığı, fiyat fayda analizi yapıldığında kedi kumu özelliği oldukça tasarruflu ve uzun süreli kullanılabilmektedir.

Kum Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle evimizde kedi beslemeye karar verdiysek ona ait tüm sorumlulukları almak ve titizlikle bu sorumluluklarımızı yerine getirmek zorundayız. Evimizin bir bireyi olarak görmemiz gerekiyor. kedi kumu temizliği kedilerin aslında sağlığını doğru orantılı olarak etkilenir. Çünkü temizlenmemiş kedi kumu tamamen bakteriye açık hale gelmesini sağlar ve bağırsak, idrar yolu enfeksiyonlarına sebep olmaktadır. Ever Clean kedi kumu en önemli kedi kumu özelliği maksimum oranda sıvıyı çekmesi ve temizlik zamanına kadar kedimizin bakteriye maruz kalmamasını sağlamasıdır. Ever Clean kedi kumu ile kedilerimiz kendilerini temiz ve güvende hissedecektir. Onlar sağlıklı olduğu sürece sonsuz sevgi bizimle olmaya devam edecektir.

Aylık Abonelik ile Kedi Kumu

Aylık abonelik ile alışveriş sistemini Türkiye'ye tanıtan biaylik.com özellikle aylık düzenli alınan evcil hayvan ürünlerinde bir numaralı yardımcınız oluyor! Artık kedi kumu ve kedi maması gibi ağır ürünleri evinize taşımak zorunda kalmayacaksınız. Şimdi hemen abone olun ve her ay düzenli olarak kedinizin ihtiyaçları kapınıza gelsin.

Müşteri Yorumları

aldığım en iyi kedi kumu Yorumlayan: özgür
denemediğim kedi kumu kalmadı. en iyisi less trail tozsuz kokusuz tertemiz kum. kesinlikle öneriyorum. aylık gelmesi de cabası (28.02.2021 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Ever Clean Less Trail Kedi Kumu 10 Lt. Aylık Abonelik Paketi

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...