ProPlan Small-Mini Adult 3Kg. Somonlu Köpek Maması Aboneliği

141,99 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut
- ProPlan Small-Mini Adult 3Kg. Somonlu Köpek Maması - 1 Adet
- 12 ay boyunca sabit fiyat ile ayda 1 paket gönderilir

* Zorunlu Alanlar

- +

ProPlan Small-Mini Adult Somonlu Köpek Maması İçeriği

ProPlan Small Mini Adult Köpek maması cins olarak küçük boyutlardaki 1 yaş ve üzeri köpekler için uygun bir mama çeşididir. İçerisinde maya katkıları bulunmaktadır. Bu sayede köpeklerin bağırsaklarındaki iyi bakterilerin üremesi arttırılarak sağlıklı olmasına katkı sağlamaktadır. ProPlan medium adult somonlu köpek maması sindirime yardımcı olarak dışkının kıvamlı olarak çıkmasını sağlar. İçerisindeki vitaminlerle enerji ve protein dengesi sağlanır. Aynı zamanda kilo kontrolü sağlayarak, yaşamsal ihtiyaç olan aminoasitlerin tamamı da bulunmaktadır. ProPlan Medium Adult Somonlu köpek maması içerisinde %26 oranında hayvansal kaynaklı proteinler bulunur. Bu sebeple köpekler tarafından iştahla yenen bir köpek maması olmuştur. Bunun dışında seçici köpeklerin bile sevebileceği bir mama türüdür.

ProPlan somonlu köpek maması orta yaş köpeklerin eklemlerini desteklemesi için yeterli oranda glukosamin ve kondroitin bulunmaktadır. Bu sebeple hafif eklem rahatsızlığı bulunan yetişkin köpeklerde bu sorunun giderilmesine de destek sağlamaktadır. Bunlar dışında kalsiyum, D vitamini ilavesi A, E, C, vitaminleri ve antioksidanlar sayesinde köpeklerin hastalıklara karşı bağışıklık sistemleri de kuvvetlenir.

Köpek maması aboneliğinizi yaparak 12 ay boyunca sabit fiyat ile satın alabilirsiniz!

Köpek maması içeriğinde; Somon, pirinç, glüteni, tokoferollerle korunmuş hayvansal yağlar, mısır, mineral, selüloz, pancar posası, kalsiyum fosfat, sodyum klorür, tuz, vitamin ve mineraller bulunmaktadır.

ProPlan Köpek Maması İç ve Dış Koruyucu Sistemleri Destekler

Tek balık kökenli protein kaynağı somon balığıdır. Bu sebeple Pro Plan somonlu köpek maması içerisinde yüksek oranda protein bulunmaktadır. Yüksek kaliteli yağ, protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde de besinlerin kolay sindirebilmesine yardımcı olur.

Somondan gelen yüksek protein, A vitamini ve çinko sayesinde ise daha sağlıklı olmasını ve iyi deri elastikiyeti sağlar. İçerisinde bulunan Omega3, E vitamini ve Omega6 ile daha sağlıklı ve daha parlat tüylerin oluşumunu desteklemektedir. Diş ve diş etlerinde plakların birikimini azaltarak ağız sağlığına katkıda bulunur.

ProPlan Medium Adult kuzu etli köpek maması daha büyük boyutlardaki köpekler için uygundur. 

Müşteri Yorumları

en ucuzunu burada buldum Yorumlayan: Hilmi
herzaman aldığım somonlu mamayı en ucuz burada buldum. karşılaştırma sitelerinde bile bu kadar ucuzu yok. 12 aylık abone oldum ilk ay hızlıca geldi bile. teşekkürler! (28.02.2021 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: ProPlan Small-Mini Adult 3Kg. Somonlu Köpek Maması Aboneliği

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...