ProPlan Medium Adult 3Kg. Kuzu Etli Köpek Maması Aboneliği

121,99 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut
- ProPlan Medium Adult 3Kg. Kuzu Etli Köpek Maması
- 12 ay boyunca sabit fiyat ile ayda 1 paket gönderilir

* Zorunlu Alanlar

- +

Proplan Medium Adult 3Kg. Kuzu Etli Köpek Maması Fiyatı

Yetişkin köpekler için üretilen ve bir yaş üzeri köpekler için en çok tercih edilen mamaların başında Proplan medium adult 3kg. kuzu etli köpek maması gelmektedir. ProPlan Medium Adult 3Kg. Kaliteli köpek mamasının, köpeklerinin sağlığını ve güzel bir şekilde beslenmelerini isteyen köpek sahipleri için önemi büyüktür. Bu nedenle fiyt performans anlamında en çok tercih edilen köpek maması olarak ProPlan mamalar ilk sırada yer alır.

İçerisindeki maya katkıları sayesinde proplan köpek maması ürünü, köpeklerin bağırsağındaki iyi bakterilerin üremesini arttırmak ile beraber, köpeklerin daha zinde ve aktif olmalarını sağlayan bir köpek maması çeşididir. Yani Proplan medium adult 3kg. kuzu etli köpek maması köpekler için çok lezzetli olduğu kadar köpeklerin sağlığı içinde büyük önem arz ediyor.

Ucuz Proplan köpek Maması Aboneliği

12 ay abonelik ile sabit fiyat ile köpek maması her ay kapına gelsin, zamlardan etkilenme! Üstelik köpeklerin sindirim sistemlerini düzenleyen ve köpekler tarafından büyük bir iştahla tüketilen Proplan köpek maması ürünün yaklaşık yüzde yirmi altısı hayvansal proteinlerinden üretilmiştir. Köpeklere çok lezzetli geldiğine dair kanıtlanan proplan köpek maması ürünü, yetişkin ve orta yaş köpeklerin eklem sistemlerini destekleyen kaliteli bir mama çeşididir. Bu köpek mamasının içerisinde yüksek dozda protein var.

Ayrıca içerisindeki zengin besinler sayesinde köpeklerin kilo kontrolünü ve protein dengesini sağlıyor. Sindirime yardımcı olan bu mikroflora alınan gıdanın tam olarak sindirilmesine ve kıvamlı dışkı çıkışına katkı sağlar.

Köpek Maması İçerisindeki Vitaminler

Köpek mamasının içerisindeki yeterli glukosamin ve kondroitin köpeklerin yaşlanmalarını geciktiriyor. Köpeklerin günlük besin ihtiyacını karşılayan proplan köpek maması ürünün içerisindeki D vitamini ile kalsiyum başta olmak üzere A, E ve C vitaminler köpekleri tüm hastalıklara karşı kurudukları gibi köpeklerin bağışıklık sitemlerini de güçlendiriyorlar.

Nihayetinde köpek sahipleri proplan köpek maması ürününü gönül rahatlığı ile köpeklerinin beslenmeleri için tercih edebilirler. Bu köpekler için oldukça faydalı olan mamayı satın almak isteyen köpek sahipleri biaylik.com sayfasını ziyaret edebilirler.

Small-Mini Adult Somonlu köpek maması aboneliği için tıklayınız.

Müşteri Yorumları

aylık gelmesi avantaj Yorumlayan: Hasan D.
fiyatlarınız piyasadan biraz ucuz. mesela ben hepsiburadan bu mamayı 128e alıyorum çok bir farkı yok yani ama her ay gelmesi güzel mamayı düşünmüyorum artık.. bu aylık kutu modelini Türkiyeye getimeniz hoş olmuş, ürünleri çoğaltırsanız iyi olur bence! (26.12.2020 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: ProPlan Medium Adult 3Kg. Kuzu Etli Köpek Maması Aboneliği

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...