ProPlan Medium Adult 16.5 Kg. Kuzu Etli Köpek Maması Aboneliği

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

379,90 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut
- ProPlan Medium Adult 16.5 Kg. Kuzu Etli Köpek Maması
- 12 ay boyunca sabit fiyat ile ayda 1 paket gönderilir

* Zorunlu Alanlar

- +

Proplan Medium Adult 12 Kg. Kuzu Etli Köpek Maması

Orta ırk ve bir yaşını doldurmuş yetişkin köpekler için üretilen Proplan medium adult 12 kg. kuzu etli köpek maması ürünün köpeklere sağladığı faydalar saymakla bitmez. Bir yaş üzeri köpeklerin maması olan bu faydalı ürün, özellikle hassas bir sindirim sistemine sahip olan köpekler için tercih edilir.

Sindirimi kolaylaştıran ve köpeklerin bağışıklık sistemlerini güçlendiren bu Proplan medium adult 12 kg. kuzu etli köpek maması ürünü, kuzu eti ve pirinç içeriyor. Protein ve karbonhidrat gibi oldukça zengin içeriği sayesinde köpeklerin hem besin ihtiyaçlarını karşılıyor hem de sağlıklı olmalarını destekliyor. Ayrıca bazı araştırmalara göre bu köpek maması köpekler için en lezzetli mamaların başında yer alıyor.

Proplan Köpek Maması

Proplan köpek maması, veterinerlerin sürekli olarak önerdikleri köpek mamalarından bir tanesidir. Proplan adlı firmanın ürettiği bu Proplan köpek maması yüksek besin değeri ve lezzeti ile bilinir. Köpeklerin beslenme ihtiyacını karşılayan ve köpekler tarafından iştah ile yenilen proplan köpek maması ürünün fiyatı da diğer köpek maması markalarına göre daha uygundur.

Köpekleri hem sağlıklı hem de yeterli bir şekilde beslenmelerini isteyen köpek sahiplerin en çok tercih ettikleri bir kopek mamasıdır. Dolayısı ile kuru köpek mamalarından biri olan ve her bakımdan köpeklere fayda sağlayan Proplan Köpek Maması lezzetli ve kaliteli bir üründür.

Köpek Maması

Köpekler için sağlıklı bir sindirime destek olan ve yüksek vitamin ile protein gibi maddeleri içeren mamalar daha yararlıdır. Bazı markalı köpek mamaların fiyatı yüksek olduğu için başka alternatiflere de yönelmiyorlar değil. Ancak markası belli olmayan ve sağlıklı maddeleri içermeyen bir köpek maması köpeklere zarar verebilir. Bundan dolayı güvenilir biraylik.com gibi sitelerden köpek mamaları almak en doğrusudur. 

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: ProPlan Medium Adult 16.5 Kg. Kuzu Etli Köpek Maması Aboneliği

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...