ProPlan Delicate 3kg Hindi ve Pirinçli Kedi Maması Aboneliği

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

144,99 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut
- ProPlan Delicate Kedi Maması - 3 kg - Hindi ve Pirinçli
- 12 ay boyunca sabit fiyat ile ayda 1 paket gönderilir

* Zorunlu Alanlar

- +

Ucuz Proplan Hindili Kedi Mamasının Fiyatı Ve Çeşitleri

Kedilerin tüketimi için hazırlanır kedi mamaları. Kedilerin beslenmeleri ve sağlıklı olmaları için hazırlanan kedi maması özel bir besindir. Artan şehirleşme yaşamı şehirde yaşayan insanların yalnızlaşmasından dolayı kedi sahiplenmelerindeki artış ile kedilerin kendi yiyeceklerini bulmasının zorlaşmasından dolayı kedi maması ihtiyacını arttırmıştır. Türleri incelendiğinde, kedi maması; kuru kedi maması, ıslak kedi maması, doğal beslenme talep edenler için dondurulmuş çiğ mama, vejetaryen veya vegan kedi mamaları olarak çeşitlilik göstermektedir.


Proplan Hİndi ve Prinçli Kedi Maması’nın Özellikleri

Kedilerinizin sağlığı konusunda en hassas konu olarak karşımıza kedi mamaları çıkmaktadır. Ulaşımı kolay ve ucuz olan mamalar kediler için zararlı olmakla birlikte özellikle böbrek sistemlerine büyük zarar vermektedir. Veterinerlerin onay verdiği kedi mamalarından biri Proplan kedi maması.

Proplan Kedi Maması Faydaları

Bu mama, tercih edilen kedi mamaları arasında yer almaktadır. Kedilerin gelişimi ve sağlığı için büyük bir destekçi olarak karşımıza çıkmakta. Bu sebeple Proplan kedi maması, kalitesini fazlasıyla ortaya koyan bir kedi maması. Kediler; bu mamayı büyük bir iştahla yemektedirler.

Diğer mamalara oranla Proplan kedi maması yiyen kedi dışkıladığında, dışkı kıvamlarının tamamen düzene girmesini, kedilerin dışkılarının kokusuz hale gelmesini böylelikle istenmeyen kokularla çevreye rahatsızlık verilmemesini de sağlamaktadır.

Proplan kedi maması yiyen kedilerin daha az yiyip çok doyduğu için obezite ve yağlanma riski en aza indirgenmiş oluyor. Böylece üzerinde belirtilen ölçüler dahilinde aldığınız bir paket mama fazlasıyla uzun gidiyor. Ayrıca Proplan kedi mamaları cazip fiyatları ile bütçenizin dostu.

Veteriner hekimlerin tavsiye ettiği, kedilerin vücut sağlıklarını koruyan ve doğru bir şekilde beslenmelerini sağlayan bu kaliteli, güvenilir ürün belirtildiği üzere uygun fiyatları ile de rakip ürünlerinde önüne geçiyor. Ürüne ilişkin satış rakamları, tüketicilerin bilinçli olduklarını açıkça ortaya koyuyor.

Bu mama türü yetişkin ve sağlığı normal olan, daha önce herhangi bir ameliyat vb. sıkıntı geçirmemiş kedileri için idealdir. Ksırlaştırılmış kedileriniz için bu ven benzeri normal mamaları almamanızı tavsiye ediyoruz. Kısırlaştırma ameliyatı geçirmiş kediler için Proplan Sterilize kedi maması kullanmanızı öneriyouz. Daha düşük yağ oranı ile hormonal açıdan hassas kedinizin kilio alamsını ancak steril mamalar ile engelleyebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: ProPlan Delicate 3kg Hindi ve Pirinçli Kedi Maması Aboneliği

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...