Köpek Kutusu: Hobi / Bakım Paketi Aboneliği

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

89,99 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut

Tüylü dostlarımız için keyifli bir deneyim paketi tasarladık. Bu paket sayesinde köpeğinizi her ay birbirinden farklı ürünlerle tanıştırırken aynı zamanda onun en temel bakım ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.
Not: Siparişiniz, sipariş gününü takiben ilk Perşembe günü kargolanır. 

12 Aylık kutu aboneliği içeriği:
- Köpek Dışkı Poşeti - 1 Kutu(3 rulo)
- Profine Köpek Ödül Maması Çeşitleri - 1 Paket
- 8in1 Köpek Ödül Kemiği Çeşitleri - 50 gr
- Ayın Sürpriz Ürünü - 1 Adet

* Zorunlu Alanlar

- +

Aylık Köpek Ürünleri Kutusu Aboneliği

-Aylık köpek ürünleri kutusu nedir? İnsanların en yakın dostları arasında köpekler yer almaktadır. Sadık ve güvenilir olması ile bilinen köpekler, hem bir evlat sevgisi görmeyi çok sever, hem de oldukça sadık olmaktadırlar. Bu hususta köpek sahipleri sevilen dostlarının mutluluğu için onlara elinden geldiğinde yardımcı olmaktadır. Hayvan dostların eğitimleri için, kopek ödül maması satın alınmaktadır. Yine köpeklerin ihtiyaçlarını gidermek adına, kopek dışkı poşeti ve köpek bakım ürünleri kullanılmaktadır. Ayrıca gelişimleri için çok gerekli olan köpek oyuncakları da satın alınan ürünler arasında yer almaktadır.

Köpeklerin Eğitimleri İçin Gerekli Ürünler

Yaşlarına göre eğitim şekilleri de köpeklerde değişmektedir. Bu hususta uzman eğitmenler tarafından belirtilen eğitim koşullarına uyulması gerekmektedir. Köpeklerin mutluluğu ve alıştırılma şekillerine göre mama içerikleri de değişmektedir. Bu içerikler doğrultusunda yediklerinin lezzetleri arasında ki ayrımları köpekler fark etmektedir.

Yaşlarına göre sunulan kopek ödül maması ve yavru kopek ödül maması eğitim için önemli bir yiyecektir. İstenileni öğrenmesi için şartlandırılan mamalar, köpeklerin gelişimine katkı sunmaktadır. Oturmaları, kalkmalar, rahatsızlık yapmamaları ve istenileni yapmaları için, içeriğinde ki lezzet farkıyla köpeklerin gelişimine katkı sunmaktadır.

Köpek Bakımı İçin Gerekli Olan Ürünler


Köpeklerin bakımı için gerekli olan ürünlerin satın alınması sağlıkları ve temizlik açısından önemlidir. Kullanılan köpek şampuanları, taraklar ve özel mamalar köpek bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Zeka ve kişisel gelişim için oldukça önemli olan bakım ürünleri, veteriner ve eğitmenin talebi doğrultusunda kaliteli ürünler içerisinden seçip biaylik.com olarak paket haline getirdik.

Aylık köpek ürünleri kutusu aboneliği paketlerimizin içerikleri aylık olarak değişebilir. Lütfen konu hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz!

Köpeklerin bakımı için önemli olan bir diğer şey ise dış temizliğidir. Özellikle yavru köpekler eğitimlerini tam olarak almadığı için evin içerisine tuvaletlerini yapabilir. Bu tarz durumlarda temizliğin kolay olması için köpek dışkı poşeti kullanılması gerekmektedir. Hem temizlik için hem de kişisel sağlık için herhangi bir hastalığa yakalanmamak için kullanımı oldukça önemlidir.

Köpek Eğitimi İçin Oyuncaklar

Özellikle yavru olduğu zamanlarda sahiplenilen köpeklerin eğitimi için kullanılan oyuncaklar önemli olmaktadır. Köpeğin yaşı, cinsi, boyutu gibi farklılıklar seçilecek oyuncakların cinsini ve farklılığını etkilemektedir. Küçük yaşlarda diş çıkartma döneminde olan köpeklerin kullandığı yapay kemikler sağlık açısında önemli olması gerekmektedir. Ayrıca eğitim topları da köpeğin yutmayacağı boyutta olması gerekli görülen durumlar arasındadır.

Aylık köpek kutusu içindeki ürünler hem sevimli dostunuzu sevindirecek hem de sizi alışveriş derdinden kurtaracak! Aylık paketimize abone ol petshop ürünlerin düzenli olarak kapına gelsin!

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Köpek Kutusu: Hobi / Bakım Paketi Aboneliği

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...