Yer - Yüzey Temizlik Paketi

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

39,99 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut
- Domestos Dağ Esintisi - 810 gr
- Peros Sıvı Arap Sabunu - 1 lt
- Cif Jel Tüm Yüzeyler - 1 lt
- Camsil Sprey - 500 ml
- Mikrofiber Temizlik Bezi - 2 Adet (3 Ayda 1 gönderilecektir.)

* Zorunlu Alanlar

- +

Domestos, Cif, Peros & Cam Sil: Yer ve Yüzey Temizlik Paketi

Her kadın için temizlik önemli bir konumdadır. Evlerini temizleyen kadınlar için yapılan temizlik her zaman iyi olmalıdır. Bu amaçla kadınlar kendilerini gereğinden fazla yormayacak ve etkisi güçlü olan temizlik malzemeleri kullanmak istemektedirler. Biaylik olarak bu duruma özen gösterip en güvenilir ve en iyi sonuç verecek ürünleri sizler için paket haline getirdik. Evin her köşesinde temizlik alanı değişmekte ve değişen her alan için de farklı bir temizlik malzemesi kullanılmaktadır. Bu açıdan bir evi
temizlerken olmazsa olmaz olarak görülen bir takım malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemeler aşağıda başlıklar halinde açıklanmaktadır.

Domestos Dağ Esintisi Fiyatı

Temizlikte kullanılan Domestos Dağ Esintisi fiyatı ile uygun ve temizlik açısından güzel kokulu bir çamaşır suyudur. Çamaşır suyu neredeyse bulunan bütün kirlerde oldukça güçlü bir temizlik malzemesidir. Bu nedenle her evde olması gereken kurtarıcı bir üründür. Domestos, çamaşırdan çok zemin ve yüzey temizliği için tercih edilen jel dokulu yoğun bir üründür. 

Çamaşır suyu olarak üretime sürülen Domestos jel formunda yoğun bir çamaşır suyudur. Bu ürün bakterileri ve mikropları öldürme de birebirdir. Bu nedenle banyoda çok etkili bir üründür. Bunun dışında mutfakta ve diğer gerekli görülen alanlarda da kullanılabilmektedir.

Ucuz Peros Sıvı Arap Sabunu

Bir sabun türü olan arap sabunu temizlikte kullanılan ve etkisi büyük oranda olan bir üründür. Bu sabun halı temizliğinde, bulaşık yıkamada, çamaşır yıkamada, ocak ve fırın temizliğinde, banyo ve tuvalet temizliğinde kullanılan bir temizlik ürünüdür. Neredeyse ev temizliğinin her köşesinde kullanılabilen ürün ev temizliğindeki yeri vazgeçilmezdir. arap sabunu sadece ev temizliğinde değil kişisel bakımda da kullanılabilmektedir. Bu nedenle arap sabunun saç yıkama amacıyla şampuan olarak da kullanıldığı bir gerçektir.

Cif Jel Tüm Yüzeyler İndimli Fiyatı

Cif olarak bilinen ve yüzey temizliğinde ön plana çıkan bu temizlik ürünü Cif Jel Tüm yüzeyler için kullanılır. Yüzey temizliğinde çeşitliliğini sürekli arttıran bu marka temizlikte büyük kolaylıklar getirmektedir. Bu ürün mutfak yüzeylerinde ve banyo yüzeylerinde iyi bir temizleyicidir. Cif jel ayrı yüzeyler için farklı kokularıyla da ürünlerini piyasaya sürmektedir.

Camsil Sprey Fiyat

Camsil Sprey cam silebilmek amacıyla kullanılan ve cam silme de üretilen bir markadır. Camsil yağmur, toz ve kir sonucu etkilenerek silinme ihtiyacı taşıyan camlar da ön plana çıkan bir üründür. Camsil sayesinde camlardaki kirler kolayca çözülebilmekte ve temizleyen kişilerin kirleri çıkarabilmesi adına yardımcı olmaktadır. Bu ürün cam dışında eşya tozu almada da temizleyici görevi görmektedir.

Mikro Fiber Temizlik Bezi Satın Al

Mikrofiber bezler temizlik faaliyetinde büyük bir işlev görmektedir. Temizlik esnasında her alanda ihtiyaç duyulan bez kullanımında fiber bez kullanıldığı takdirde iz bırakmayan bir temizlik süreci görülmüş olur. Bunun dışında leke tutmayan fiber bez sıvıyı emme de ve kiri çekme de çok güçlüdür. 

Tüm bu ürünler indirimli fiyatlar ile aylık abonelerimize 12 ay boyunca aynı ucuz fiyatlar ile gönderilmektedir. Satın alım yaptığınız andaki fiyatlar geçerlidir. Aylık kutunuz yer ve yüzey temizlik ürünlerini içerecek şekilde düzenli olarak size gönderilecektir.

Ayrıca mutfak ve bulaşık temizlik aylık paketimizde ucuz Fairy tablet deterjan ve diğer ürünleri  beraberinde alma şansına sahip olabilirsiniz. Linki tıklayarak ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Yer - Yüzey Temizlik Paketi

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...