Selpak Tuvalet Kağıdı 24'lü

64,90 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut
- Selpak Tuvalet Kağıdı - 24 Adet
- Mr. Muscle Tuvalet Kokusu - 2 Adet

* Zorunlu Alanlar

- +

Selpak Tuvalet Kağıdı ve Mr. Muscle Temizlik Ürünleri

Temizlik ve hijyen her evin olmaza olmazıdır. Selpak, 1970 yılından beri temizlik, hijyen ve kişisel mutluluğunuz için yeni ürünler geliştirmeye odaklanmış bir firmadır. Firma adını selülozun ''Sel'' i ve temiz anlamında ''Pak'' kelimelerinin birleşimi olan Selpak olarak almıştır. Selpak tuvalet kağıdı 4, 8, 12, 16, 24, 32'li rulolar halinde müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Sizin ve sevdiklerinizin hijyeni ve sağlığı için daha yumuşağı ve kalitelisi yok. 

Eşsiz yumuşaklığı ve 3 katlı yapısıyla Selpak tuvalet kağıdı kalın ve dolgulu üretimi sayesinde elinize yapışmaz. Çevre dostu özel yapısıyla tuvalette eriyip gider. Bir diğer tuvalet kağıdı olan parfümlü Selpak tuvalet kağıdı serisi banyalara renk katıyor. 12, 24 ve 32 rulo pudra ve 12, 32 rulo lavanta çeşitleriyle selpak parfümlü tuvalet kağıdı arzu ettiğiniz her yerde. 

Pudra yumuşaklığını banyolarda hissetmemizi sağlayan Selpak Pudra Kokulu tuvalet kağıdı alerjen içermeyen bileşenleri ve Fresh Center Parfümleme teknolojisi cilde zarar vermez. Dermatolojik olarak laboratuvar testlerine tabi tutulan selpak parfümlü tuvalet kağıdı her ciltte güvenle kullanım sağlar. 

Mr. Muscle ile Tuvalet Kokusu Nasıl Giderilir? 

Tuvalet ve banyodaki mikrop ve bakteriler için Mr. Muscle tuvalet kokusu jeli sıkmak, fırçalamak ve sifonu çekmek yeterlidir. Doğrudan klozet veya lavaboya uygulanır, daha yoğun bir temizlik için 5 dk bekletilir ve sonra suyla durulanır. Tuvalet, lavabo ve küvetlerdeki biyofilm ( yeşil yosun gibi görünen bakteri ve mikrop birikintisidir ) oluşumunu yok eder. Bu tür sorunlar için üretilen en iyi ürünler ; Mr. Muscle Klozet Jel Blok, Mr. Muscle Kireç ve Kir Sökücü ve Mr. Muscle Tuvalet Temizleyici jeldir. 

Mr. Muscle Tuvalet Temizleyici Jel, güçlendirilmiş formülü ve özel açılı şişesi ile klozetlerinizin iç kısmına bile erişir. Mr. Muscle tuvalet kokusu Kireci ve lekeleri söker atar. Hızlı ve kolay çözümü ile mr. muscle wc kokusu hayatınıza zaman ve hijyen katar. Özel açılı şişesi, kapağın tırtıklı yerlerinden sıkıca bastırılarak açılır. Ürün klozetin kenar boşluklarına eşit bir şekilde sıkılır. En iyi sonuç için 5 dk beklenir ve suyla durulanır. Tuvalet temizleyici sadece klozetlerde değil alaturka tuvaletlerde bile mükemmel temizlik sağlar. Kullanmadan önce güvenlik amaçlı kullanma talimatı okunmalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edilmelidir.

Müşteri Yorumları

ofis için uygun bir paket Yorumlayan: Kerem
ofis için wc ürünlerinin olduğu paket çok pratik geldiği için aldım. ofiste 3 kişiyiz bu tip alışverişler ile ilgilenmek zor oluyor. gerçekten çok işimize yaradı. kahve aboneliğini de öneririm. ofis için daha fazla ürün eklemenizi dörtgözle bekliyoruz =) teşekkürler (6.02.2021 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Selpak Tuvalet Kağıdı 24'lü

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...