Minimum Organik Soya Mumu Deneyim Paketi - 210 gr.

104,90 ₺

94,90 ₺

Stok Durumu: Stokta mevcut

RUHUNA İYİ GELECEK SAĞLIKLI ANLAR YARAT!


%100 bitkisel içeriklerden oluşan Minimum, ortamlarınızı sağlıklı ve keyifli anlara dönüştürüyor.

Minimum Organik Soya Mumu Deneyim aboneliğinde her ay aromaterapi yağlarının canlandıran, sakinleştiren ve güçlü kokularını ruhunuza ve ortamlarınıza yansıtmanıza yardımcı olacak şimdilik 5 ayrı koku alternatifiyle tanışma fırsatını yakalayacaksınız: Hindistan Cevizi, Lavanta, Sedir, Portakal ve Yasemin. (Tek bir koku tercihiniz olursa bize söylemeniz yeterli)

Parafin bazlı içeriklere göre daha temiz ve uzun ömürlü bir hava solumanızı sağlayan Minimum,  özellikle yoga ve meditasyon alanlarında kullanıldığında kötü koku olmadan rahat nefes alıp vermenizi sağlıyor. Sağlığa zararlı kimyasallar içermeyen bitkisel mumlarla ortamlarınızın enerjisini doğanın kokularıyla tazelemeye ne dersiniz?

Sizi %100 doğal içeriklerden oluşan aromaterapi yağlı soya mumlarıyla ruhunuza iyi gelecek sağlıklı anlar yaratmaya davet ediyoruz.- 1 Adet Minimum Organik Soya Mumu - 210 gr. (Her ay farklı bir aroma gönderilecektir. Tek bir çeşit tercihiniz olursa bize söyleyebilirsiniz.)

* Zorunlu Alanlar

- +

ORGANIK SOYA MUMU- HINDISTAN CEVIZI      

%100 Doğal Hindistan (Myristicaceae) yağı ile hazırlanmış organik soya mumu. Baharatımsı kokusuyla  zihinsel – ruhsal alanda dengelenmeye ve yeniden canlanmaya yardımcı olur. Bitkiseldir; kimyasal içermez.

100 gr – amber kavanoz - 24 saat yanma süresi

 

ORGANIK SOYA MUMU- YASEMİN

%100 Doğal Yasemin (Absolue) yağı ile hazırlanmış organik soya mumu.  Tatlı – hafif meyvemsi kokusuyla bulunduğu ortamın enerjisini temizler-  zihinsel ve ruhsal alanda gevşemeye ve kuvvetlenmeye yardımcı olur. Bitkiseldir; kimyasal içermez.

100 gr – amber kavanoz - 24 saat yanma süresi

 

ORGANIK SOYA MUMU – PORTAKAL

 

%100 Doğal Portakal (Citrus Sinensis) yağı ile hazırlanmış organik soya mumu. Taze – meyvemsi kokusuyla bulunduğu ortamın enerjisini canlandırır.  Bitkiseldir; kimyasal içermez.

100 gr – amber kavanoz - 24 saat yanma süresi

Müşteri Yorumları

paket olarak yok mu? Yorumlayan: yeşimmm
merhaba, bu organik mumların tüm kokularını her ay 5er adet veya daha fazla alabileceğim bir paketiniz mevcut mu acaba? spa salonumuzda kullandığımız için ayda 1 adet yeterli olmaz (6.02.2021 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Minimum Organik Soya Mumu Deneyim Paketi - 210 gr.

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...