Çamaşır Temizlik Paketi - Omo Active & Vernel Max

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

55,99 ₺

51,99 ₺

Stok Durumu: Stokta mevcut
- Omo Sıvı Deterjan Beyazlar ve Renkliler 30 Yıkama - 1950 ml
- Vernel Max Yumuşatıcı 30 Yıkama - 720 ml (Farklı bir aroma tercihiniz olursa bize iletebilirsiniz.)

* Zorunlu Alanlar

- +

OMO & Vernel Çamaşır Temizlik Paketi

Temizlik açısından önemli olan deterjanlar ve yumuşatıcılar, sağlık açısından da önemlidir. Çünkü çamaşır makinesinde kıyafetler her ne kadar yıkansa da kıyafetlerin iyi durulanmaması ile cildimize temas etme durumu söz konusu olmaktadır. Bu yüzden güvenilir Omo Çamaşır Deterjanı ve Yumoş Yumuşatıcıyı sizler için paket haline getirdik.

Kıyafetlerin çamaşır deterjanı ile beraber kullanılan yan ürünleri ise yumuşatıcılar olmaktadır. Kıyafetlerde ve kumaşlarda yumuşatıcı denilince akla ilk Yumoş gelmektedir. Bilinen marka Yumoş Yumuşatıcı birbirinden farklı kokularla kıyafet, nevresim ve perdelerde ferahlatıcı temiz bir koku bırakmaktadır. Bu sebepten sağlık ve güzel koku denilince akla Yumoş Yumuşatıcılar gelmektedir.Omo Sıvı Deterjan Kullananlar Neden Tercih Ediyor?

Çamaşır makinesi için Omo Sıvı Deterjan en çok tercih edilenler arasındadır. Hem katı hemde sıvı halde deterjan çeşitleri bulunmaktadır. Bileşenlerinin bazik özelliği hem çamaşırların temizlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca ferah kokusu ve çamaşırlara zarar vermemesinden kaynaklı tercih edilebilirliği yüksek olmaktadır. Omo beyazlar için ve renkiler için kullanılabilir.

Omo sıvı deterjan nasıl kullanılır? 

Omo sıvı deterjanların üzerindeki kapağı yerinden çıkarmanız ve içini çamaşır miktarınıza göre deterjanla doldurduktan sonra kapağı makine haznesindeki kirlilerin arasına yerleştirmeniz yeterlidir. Deterjanla ilgili değişik hiçbir işlem yapmanızı gerektirmeyen pratik kapak, işinizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Vernel Yumuşatıcı Kullananlar Neden Tercih Ediyor?

Yünlü, keten, gömlek, pantolon yada perdelerin alt türüne göre Vernel çeşitleri de bulunmaktadır. Kullanışlılığı ve çeşitlerinden kaynaklı bütün kıyafet, nevresim ve perdeler de kullanılmaktadır. En büyük özelliği, kıyafetlerin yumuşamasını sağlamak ve ferah koku kazandırmaktadır.

Vernel Max yumuşatıcı özelliği sayesinde nevresimler için kullanım alanı oldukça geniştir. Marketlerde satışı yapılan Vernel  Yumuşatıcılar geniş çeşitliliğe sahiptir. Özellik ve çeşit bakımından: Vernel Max Ferahlık, Vernel Max Suprême,  Vernel Max Sensitive Çamaşır Yumuşatıcısı, Vernel Max Aromatherapy , Vernel Max Soft & Oils ve  Vernel Standart Çamaşır Yumuşatıcısı Şeklindedir. Paketimiz içerisine ise en çok tercil edilen Vernel Max konulmaktadır.

Omo ve Vernel Birlikte Kullanılmakta Mıdır?Kıyafetler elde yada çamaşır makinesinde yıkanırken Omo tercih edilmektedir. Yine yumuşatıcılar arasında da Vernel çeşitleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kıyafetlerin hem temizliği hemde uzun süreli ferah kokusu için ikisi birlikte kullanılmaktadır. Kullanım şekli olarak çamaşır makinesinde yıkama yapıldığında, deterjan ve yumuşatıcı bölümünü kullanılarak beraber yıkanması sağlanmaktadır.

Temiz, ferah ve hafiflik hissi veren kıyafetlerin verdiği etkide kullanılan çamaşır deterjanlarının ve yumuşatıcıların etkisi olmaktadır. Sağlık açısından yan etkisi bulunmayan, doğa dostu ve güvenilir markalarla çalışmak, bilinçli tüketicilerin yaptığı bir eylemdir. Bilinçli tüketiciler genellikle Omo ve Vernel seçmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Çamaşır Temizlik Paketi - Omo Active & Vernel Max

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...