Bulaşık Temizlik Paketi

56,99 ₺

54,99 ₺

Stok Durumu: Stokta mevcut

- Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı - 650 gr (Markette 8.25TL)
- Fairy Tablet Bulaşık Deterjanı - 22'li (Markette 27.75TL)
- Cif Krem Limon - 500 ml (Markette 7.50TL)
- Vileda Bulaşık Süngeri - 2 Adet (3 Ayda 1 gönderilecektir.) (Markette 9.5TL)
- Vileda Sarı Mutfak Bezi - 2 Adet (3 Ayda 1 gönderilecektir.) (Markette 24.5TL)
Markette Toplam: 77.50TL (Kar 27,5TL)

* Zorunlu Alanlar

- +

Fairy, Cif & Vildea Bulaşık Temizlik Paketi

Mutfak temizliğinde olmazsa olmaz tüm temizlik ekipmanları sizin için hazırladığımız aylık pakette mevcut! Aylık paketinizle tablet bulaşık deterjanından mutfak bezine kadar aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Mutfak temizliği için özel hazırladığımız ürün listesi:

Fairy Bulaşık Deterjanı

Biaylik.com ailesi olarak Bulaşık Temizlik Paketi paketindeki olmazsa olmaz olan deterjanı Fairy sıvı bulaşık deterjanı olarak seçtik. Evde yemek için kullandığımız araç gereçlerin tamamını yıkamak ve hijyenik bir duruma kavuşturmak için kullanılan sıvı deterjanların kaliteli olması önemlidir. Çünkü yıkanan bulaşıklarda yeterli temizliğin sağlanmaması demek sağlığımızın tehlikeye girmesi anlamına gelebilmektedir. Kullandığımız sıvı deterjanı fazla kullanmak yeterli temizliği sağlamayabilir. Fairy sıvı deterjan kullanarak istenilen düzeyde hijyen sağlayabilirsiniz. Fairy Sıvı Deterjan doğru miktarda ve doğru kalitede bir deterjandır.

Fairy Tablet Bulaşık Deterjanı

Paket içeriğindeki bir diğer ürün olan Fairy Tablet bulaşık deterjanı ise bulaşık makinesinde kullanabileceğiniz  hayatınızı kolaylaştıracak bir formatta üretilmiştir.
Fairy Bulaşık Tableti, bulaşık makinelerinizde kullanarak makinelerinizin yıkadığı bulaşıkların yüksek seviyede bir temizliğe ulaşmasını sağlayın. Fairy bulaşık tableti, kullanım kolaylığı ve uygun fiyatı sayesinde bulaşık makinelerinize dost bir teknolojinin çıktısıdır. Fairy tablet ile bulaşıklarınızın temizliğini dert etmekten kurtulun.

Vileda Bulaşık Süngeri

Elle yapılan bulaşık yıkamalarında en çok ihtiyaç olan ürünlerden birisi de bulaşık süngeri olarak satılan ürünlerdir. Vileda bulaşık süngeri ürünlerinin kalitesi ve uzun ömürlülüğü yapılan temizlik işi kadar önemli bir mahiyettedir. Kısa sürede yıpranan ve kullanılmaz hale gelen bulaşık süngerlerinin bulaşık temizleme işinde son derece sorun çıkarttığını ve bulaşıkları temizlemediğini en iyi bu türde ürünleri kullananlar bilirler.

Cif Tüm Yüzeyler Krem Temizleyici

Cif marka yüzey temizleyici en çok kullanılan bulaşık temizlik ürünlerinden birisidir. Cif tüm yüzeyler krem mutfak tezgahları ve ocakların temizlenmesinde kullanılır. Cif marka sizin sağlığınızı korur ve cildinize dostça davranır. Siz yine de kullandıktan sonra ellerinizi mutlaka yıkayın.

Vildea Mutfak Bezi

Mutfak kuruluma bezi olarak internet sitemizde satılan ürünler de sektörde bulunan en kaliteli mutfak bezi olarak bilinen Vileda ürünleridir. Mutfaklarınızda yaptığınız temizlikten sonra etrafta biriken suların ve diğer bulaşık kirlerinin temizlenmesinde en iyi şekilde kullanabileceğiniz mutfak bezi markası internet sitemizde satılıyor.

Mutfak kurulama bezi ile mutfaklarınızdaki bütün alanları temizleyebilirsiniz. Mutfak dolabınızı, mutfağınızdaki musluklarınızın etrafını, zemin ve diğer fayans ya da mermer bölüm ve alanları mutfak kurulama bezi ile kısa sürede en iyi şekilde temizleyebilirsiniz.

Biaylik.com’dan abone olarak Bulaşık Temizlik Paketine her ay değişmeyen fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Banyo ve mutfak temizliği püf noktaları için blog yazımızı okumayı unutmayın.

Müşteri Yorumları

temizlik ürünleri markete göre ucuz Yorumlayan: Ceyda K.
temizlik ürünleri markete göre burada çok daha ucuz. aylık düzenli ihtiyacım olduğu için tercih ettim, hemde fiyatı uygun. (6.02.2021 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Bulaşık Temizlik Paketi

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...