Toptan fiyatına perakende e-ticaret mümkün mü? Bi'aylık çalışma modeli ile artık mümkün! Paketlerimizi satın alın ve 12 ay indirimli sabit fiyat ile kapınıza gelsin.

Bi'aylıkta bir çok ürünün fiyatını incelediğinizde Türkiye'deki en ugun perakende fiyatlara sahip olduğunu göreceksiniz. Ayrıca her gün her ürünün fiyatı Dolar ve Euro fiyatındaki artış sebebi ile sürekli zamlanırken Bi'aylık paketlerinde 12 sabit fiyat garantisi de mecut.

Peki Bi'aylık toptan fiyatına perakende denilebilecek en uygun fiyatı sunarken hem de 12 ay zam yapmadan nasıl ürün gönderebiliyor? Cevap çok basit. Bi'aylı deposunda uygun fiyata satın alınmış binlerce ürün mevcut halde sizi bekliyor. Her yeni siparişte tedarikçilerden ürün çekilmediği için ilk fiyatlardan satış mümkün oluyor. Toptan satın alma nedeniyle alınan indirimi de Bi'aylık müşterilerimize yansıtıyoruz. Böylece en uygun fiyatları müşterilerimize sürekli olarak sunuyoruz. 

Hemen alışverişe başla!

Ev ihtiyaçları, bebek bakımı, kişisel bakım ve güzellik, aylık gıda paketleri, evcil hayvan ürünleri ve indirimli hizmet fırsatları için tıkla ve sana uygun paketi seç!