Size birçok açıdan avantaj sağlayacak olan aylık kutu aboneliği ile evcil hayvanlarınızın ihtiyaçları da dahil olmak üzere çeşitli sabit alışverişlerinizi karşılayabilirsiniz. Farklı ebatlarda kedi kumu ve kedi mamaları sipariş edebileceğiniz bu hizmet sayesinde kedilerinizin bakımını düzenli olarak yapabilirsiniz. Vereceğiniz siparişler her ay adresinize teslim edilmekte olup, bu uygulama on iki ay boyunca devam etmektedir. Üstelik tüm evcil hayvan ürünleri piyasada yaşanan zamlardan etkilenmeden sabit fiyatla size ulaşmakta ve abonelik süresi boyunca sizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bazı ürünlere özel indirimlerin yapılması sayesinde alışverişlerinizi piyasadan daha uygun fiyatlarla yapmanız mümkündür. Abonelik oluşturarak dilediğiniz ürünü sepete ekleyip hemen alışverişinizi başlatabilirsiniz.

Evcil Hayvan Ürünleri için Aylık Kutu Aboneliği

Evcil hayvan ürünlerini içeren aylık kutu aboneliği sayesinde kedilerinizin bakımını eksiksiz olarak yapabilirsiniz. Abonelikte kontrol her zaman sizde olacaktır. İstediğinizde aboneliğinizi düzenleyebilir ya da iptal edebilirsiniz.

Kediniz için aylık kutu aboneliği ile siparişinizin ne zaman geleceğini bilirsiniz. Paket kapsamında kaliteli ürünlere yer verilmesi, kedilerinizin her zaman sağlıklı şekilde beslenmesini sağlayacaktır. Özellikle pakette bulunan hindili, pirinçli, somonlu kedi maması çeşitleri yoğun talep görmektedir. Mama paketleri üç kilogramlık olarak hazırlandığından dolayı, bir dahaki sipariş süresine kadar kedinizin beslenmesini karşılayabilirsiniz. Dilerseniz mamaya ek olarak kaliteli olarak seçilmiş kedi kumlarından da satın alabilir, kedinizin bakımını rahatça yapabilirsiniz. Bazı popüler paketler;

Ever Clean Less Trail Kedi Kumu

Perlinette Kedi Kumu

- Proplan Sterilised Somonlu Kedi Maması 3kg

Kedi hobi ve bakım seti

Kediniz için Aylık Kutu Aboneliği Fiyatları

Aylık kutu aboneliği yaptırmak istediğinizde fiyatlar seçeceğiniz ürün grubuna göre farklılık gösterecektir. Tüm paketlerde kaliteli ürünlere yer verilmekte olup fiyatlar indirimli olacak şekilde belirlenir. Dönem dönem bazı ürünlere özel indirimler yapılmaktadır. Bu sayede her zaman ürünlerini en avantajlı fiyatlardan satın alabilirsiniz. Tüm evcil hayvan ürünleri fiyatları aboneliğiniz boyunca yapılan ürün zamlarından etkilenmeyecektir. Bu durum bütün abonelik türleri için geçerli olup böylece maliyet avantajı elde edebilirsiniz. Bunun için biaylık.com adresini ziyaret edebilir, evcil hayvan ürünleri arasından istediğiniz ürünü seçerek satın alabilirsiniz. Örneğin;kediniz için kum almak istediğinizde, internet sitesinde müşterilere özel çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyaları takip ederek, pek çok ürüne uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Bu fırsatlardan yararlanmak için ne mi yapmalısınız? Tabii ki biaylik.com internet sitesini ziyaret etmeli ve aylık kutlu aboneliğine üye olmalısınız.