Ev ihtiyaçları sınırsız olup bunları her ay düzenli olarak karşılamanız gerekir. Temizlik, temel gıda, yiyecek, bakım, evcil hayvan ürünleri ve daha pek çok ürün grubu aylık sabit gereksinimleriniz arasında yer alır. Eğer bebeğiniz varsa buna bir de bebek bakım ürünleri ilave edilir. Bunları almak için yeterli vaktiniz yoksa ya da mevcut vaktinizi daha verimli işlere kullanmak istiyorsanız sizin için en doğru seçenek aylık abonelik sistemi olacaktır. Toptan fiyatına perakende alışveriş olanağını adresinize getiren bu sistemde ürün yelpazesi sizler için en geniş olacak şekilde belirlenir. Tüm ürünler indirimli fiyatlarla satışa sunulur ve sabit fiyat garantisi ile verilir. Sistemdeki abonelik süresi on iki ayı kapsamakta olup bu süre içerisinde yaşanan fiyat değişmelerinden etkilenmezsiniz.

Aylık Abonelik Sistemi Ne İşe Yarar?

Farklı kategorilere ait ürünlerin satışa sunulduğu aylık abonelik sistemi markete gitme derdinize son verir. Bu sistemde ev ihtiyaçları, bebek bakımı, kişisel bakım ve güzellik, evcil hayvan ürünleri ve yiyecek içecek paketleri yer alır. Özellikle ev ihtiyaçları aylık abonelik sistemi kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görür.

Ev ihtiyaçları paketi içerisinde bulaşık, yer ve yüzey temizliği, kağıt havlu, tuvalet kağıdı, çamaşır deterjanı, yumuşatıcı, organik deterjan, organik soya mumu gibi malzemeler vardır. Bunların her biri en kaliteli markalardan seçilir ve en uygun fiyatlarla satılır. Alınan her bir paket on iki ay boyunca kapınıza getirilir.

Ev İhtiyaçları için Aylık Abonelik Sistemi Nasıl Kullanılır?

Günlük yaşamınızda büyük kolaylık sağlayan ev ihtiyaçları aylık abonelik sistemi yıllık olup dilerseniz bu süre içerisinde aboneliğinizi iptal edebilir ya da değiştirebilirsiniz. İptal halinde herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Kontrolün her zaman sizde olacağı bu sistemde ürünlerinizin ne zaman geleceğini bilirsiniz. Sisteme abone olmak için kullandığınız ödeme bilgileri daima BDDK lisansı ile koruma altındadır. Bu sayede ihtiyacınız olan pakete gönül rahatlığıyla abone olabilir, ev ihtiyaçlarınızın aksamadan karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Paket seçimi yaparken tüketim miktarlarınızı ve ürünlere olan talebinizi dikkate alabilirsiniz. Bi'aylık platformunda ürün seçeneklerinin geniş olması sayesinde istediğiniz paket için abonelik başlatabilirsiniz.