#tambiaylik

Biaylik.com, aylık abonelik sistemi üzerine kurulmuş bir platformdur. Sizin için aylık ihtiyaçlara yönelik tasarladığımız paketleri inceleyebilir; tüketim miktarınızı belirleyerek aylık aboneliğinizi oluşturabilirsiniz.

Böylece abonelikte kaldığınız 12 ay boyunca değişen fiyatlardan etkilenmez; ürünlerinizin kapınıza ne zaman geleceğini bilirsiniz. Bi’aylık ihtiyacınız olan zaman da size ve sevdiklerinize kalır…

Kontrol daima sizde olur: Aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilir ya da belirli düzenlemeler yapabilirsiniz. 

Sistemimizde paylaştığınız ödeme bilgileri İyzi(İyzico) Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. tarafından BDDK lisansı ile güvenle korunmaktadır.

Sizin Bi’aylık ihtiyacınız nedir? Bize yazın!

Blog

  • Ev ihtiyaçları sınırsız olup bunları her ay düzenli olarak karşılamanız gerekir. Temizlik, temel gıda, yiyecek, bakım, evcil hayvan ürünleri ve daha pek çok ürün grubu aylık sabit gereksinimleriniz arasında yer alır. Eğer bebeğiniz varsa buna bir de bebek bakım ürünleri ilave edilir. 
  • Adı sıklıkla duyulan steril kedi maması kısırlaştırma operasyonu geçirmiş kedilere özel olarak üretilen mamalar olarak ifade edilir. Bu mamalar kendi içerisinde çeşitlere ayrılmakta olup yağ oranı yönünden normal mamalardan farklılık gösterir. 
  • Kadınların regl dönemi öncesinde yaşadığı belirtiler PMS olarak isimlendirilir ve bunlar erkekler tarafından genellikle çok fazla önemsenmez. Bunun nedeni ise anlamakta güçlük çekmeleridir. 
  • Adet dönemlerinde vücudunuzdaki hormonal denge değiştiğinden dolayı bu süreçte rahatlamaya ihtiyacınız olabilir. Değişken ruh hallerini ve ağrılı zamanları normale çevirmek için hemen ilaçlara sarılmak yerine alternatif çözümleri deneyebilirsiniz.
  • Kedi bakıyorsanız hijyenine ve bakımına her zaman çok dikkat etmeniz gerekmektir. Böylece kedinizin gelişimi daha sağlıklı olacaktır. Özellikle bakım konusunda kedi kumu seçerken ekstra özen göstermelisiniz.
  • Kristal kedi kumu ya da diğer ismi ile silika kedi kumu uzun süre dayanıklı olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Bu kedi kumu oksijen ve silisyumun birleşmesinden oluşur, doğal olmasıyla dikkat çeker.
  • Bebek bezi satın alırken numara ve kilo seçimine dikkat ederseniz bebeğinize daha konforlu bir yaşam sunabilirsiniz. Aksi durumda bezden alınacak fayda azalacak, rahatsızlık ve sızdırmazlık gibi şikayetler yaşanacaktır.
  • Anne babalar her zaman bebekleri için en iyi bezi satın almak isterler. Piyasada çok sayıda bebek bezi satıldığından bunlar arasından bebek bezi seçimi yaparken kararsızlık yaşayabilirsiniz. En iyi olanı seçebilmek için şunlara dikkat etmelisiniz:
  • Evcil hayvan olarak kedi bakıyorsanız; mama ve diğer bakım ürünlerini her zaman en iyilerinden tercih etmeniz gerekecektir. Özellikle kedi maması seçimi konusunda hassas davranmanız kedinizin daha iyi gelişmesini ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Loading...