#tambiaylik

Biaylik.com, aylık abonelik sistemi üzerine kurulmuş bir platformdur. Sizin için aylık ihtiyaçlara yönelik tasarladığımız paketleri inceleyebilir; tüketim miktarınızı belirleyerek aylık aboneliğinizi oluşturabilirsiniz.

Böylece abonelikte kaldığınız 12 ay boyunca değişen fiyatlardan etkilenmez; ürünlerinizin kapınıza ne zaman geleceğini bilirsiniz. Bi’aylık ihtiyacınız olan zaman da size ve sevdiklerinize kalır…

Kontrol daima sizde olur: Aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilir ya da belirli düzenlemeler yapabilirsiniz. 

Sistemimizde paylaştığınız ödeme bilgileri İyzi(İyzico) Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. tarafından BDDK lisansı ile güvenle korunmaktadır.

Sizin Bi’aylık ihtiyacınız nedir? Bize yazın!

Blog

  • Yaşam koşullarının giderek daha da fazla zor hale gelmesi ile birlikte kişiler gelir ve giderlerini dengelemekte zorlanabiliyorlar. Daha rahat şekilde yaşayabilmek, en azından ay sonunu rahat getirebilmek için birtakım tasarruf yöntemlerini bilmek gerekiyor.
  • Türk mutfağına özgü olarak şerbetli tatlılar ya da sütlü tatlılar gözde ikramlar olarak bilinse de artık tatlı malzemelerinin erişilebilir olması ve sağlıklı bir yaşam trendinin giderek daha çok insan tarafından paylaşılıyor olması, tatlı tariflerinin de sağlıklı ve doğru beslenme biçimlerine uygun şekilde tüketilmesini sağlamaktadır. 
  • Diyette tokluk hissi veren yiyecekler nelerdir, sürekli tokluk hissi, tokluk hissi veren az kalorili yiyecekler gibi sorular diyet yapan kişilerin arama motorlarında en üstte çıkan sorulardandır. Bazı kişiler diyet yaparken eziyet çektiklerini bile düşünürler. Açlık hissi bazen kişileri zor durumda bırakabilmektedir. 
  • Kedi kumunun kokusundan oldukça rahatsızlık duyan insanlar, o çok sevdikleri evcil hayvanlarından bu yüzden vazgeçmeyi bile düşünür hale gelmişlerdir. Evcil hayvanınızdan vazgeçmeyin! Kötü kokuları engellemek ve kötü kum kokusunu önlemek oldukça basit yöntemlerle önlenebilmektedir. Gelin hep beraber işin sırrını keşfedelim.
  • Kişisel bakım kavramı bireylerin mevcut durumlarının daha iyi olması ya da iyi olan durumlarının sürdürülmesi anlamına gelmektedir. Kişisel bakım denildiğinde sadece birilerine güzel görünmek, etkilemek ya da herkes tarafından farkında olunmak anlaşılmamalıdır. 
  • Bebekler yetişkin bireylere göre daha hassas bir cilt yapısına sahiptir. Ciltlerindeki hassasiyet nedeniyle bebek bakımında tercih edilen ürünlerine dikkat edilmesi gerekmektedir.  Kullanılan bebek bezleri, bakım yağları, krem, şampuan, losyon gibi çeşitli ürünler tercih edilirken anne babaların daha çok özenle araştırması ve özen göstermeleri gerekmektedir. Günümüzde bebek cildine zararlı ürünler bahse konu olan bakım ürünlerinde yer alabilmektedir.
  • Türkiye'de Biaylık var ama dünya genelinde aylık abonelik siteleri neler diye mi merak ediyorsun? Dünyadaki En Popüler Kutu Aboneliği Siteleri ve Paketleri yazımızda bazı örnekler bulabilirsin! Kutu abonelikleri dünyanın her yerinde giderek daha popüler bir hal almaktadır. Pek çok insan, düzenli periyotlarla gelen kutuların içinden çıkacakları heyecanla beklemektedir.
  • Köpekler öğretilen yeni şeylerin karşılığı olarak aldıkları köpek ödül maması ve ödül kemiği gibi destekleyiciler sayesinde motive olmaktadırlar. Bu motivasyon sağlanırken, ödül mamaları seçimi dikkatlice yapılmalıdır. Öncelikli olarak eğitim amaçlı verilen köpek mamalarında kişilerin bu mamaları sürekli olarak vermemeleri önerilmektedir. 
  • Köpek mamaları damak zevki ve yapılarına göre çeşitlenmektedir. Onları mutlu etmek ve sağlıklı gelişimlerini sağlamak için farklı ve zengin içeriklerde evde köpek maması yapımı gerçekleştirilebilir.  Evde köpek maması yapımı son derece kolay bir şekilde ve zengin, doğal, sağlıklı içerik oluşturularak hazırlanabilmektedir. 

Loading...