#tambiaylik

Biaylik.com, aylık abonelik sistemi üzerine kurulmuş bir platformdur. Sizin için aylık ihtiyaçlara yönelik tasarladığımız paketleri inceleyebilir; tüketim miktarınızı belirleyerek aylık aboneliğinizi oluşturabilirsiniz.

Böylece abonelikte kaldığınız 12 ay boyunca değişen fiyatlardan etkilenmez; ürünlerinizin kapınıza ne zaman geleceğini bilirsiniz. Bi’aylık ihtiyacınız olan zaman da size ve sevdiklerinize kalır…

Kontrol daima sizde olur: Aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilir ya da belirli düzenlemeler yapabilirsiniz. 

Sistemimizde paylaştığınız ödeme bilgileri İyzi(İyzico) Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. tarafından BDDK lisansı ile güvenle korunmaktadır.

Sizin Bi’aylık ihtiyacınız nedir? Bize yazın!

Blog

  • Hayatın her anında yanınızda olan Herby fit çayı çeşitleri ile daima formda ve sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. İçimi rahat olacak şekilde hazırlanan bu çaylar farklı aromalara sahiptir. 
  • Sıklıkla tüketilen kahve türlerinden biri olan filtre kahve orta kalınlıkta çekilir ve french press ya da özel kahve makineleri kullanılarak hazırlanır. Özellikle kent yaşantısında yaygın olarak içilen bu kahve pratik olmasıyla bilinir. 
  • Farklı bitkilerin bir araya getirilmesiyle hazırlanan özel gün çayı kadınların regl döneminde hem fiziksel hem de ruhsal yönden rahatlamasını sağlar. Paketler halinde satılan bu çayı demleme şekline uygun olarak hazırlanması gerekiyor.
  • Sapindus Mukorossi yani sabun cevizi Himalayalara özgü olan doğal bir meyvedir. Yerli halk tarafından üretilen bu meyve çekirdekleri çıkarıldıktan sonra güneşte kurutulur.
  • Hem hobi hem de hediyelik olarak evde mum yapımı giderek yaygın hale geliyor. Tercihe göre farklı şekillerde hazırlanabilen bu mumlar, aynı zamanda çocukların becerilerinin gelişmesinde de son derece etkilidir. Sıklıkla tercih edilen soya mumu soya fasulyesinin yağı kullanılarak elde edilir.
  • Geniş bir yelpazeye sahip olan kadın kişisel bakım ürünleri cilt bakım, güzellik, organik yaşam gibi farklı kategorilere ayrılır. Bunlar arasından ihtiyaca en uygun olan ve en ekonomik parçalar tercih edilir.
  • Bakımlı olmak hem kadınlar hem de erkekler için önemlidir. Özellikle erkeklere özel bakım ürünlerinin günden güne çeşitlilik kazanması bakıma olan ilginin daha da artmasını sağlar. 
  • Bebeklerin büyük bir bölümünde görülen pişik problemi hem onu hem de ebeveynleri rahatsız eder. Bu nedenle, anne babalar sıklıkla bebek pişiklerine ne iyi gelir sorusuna yanıt arayışındadır. 
  • Eğer köpeğim mama yemiyor düşünceniz varsa öncelikle bunun ne kadar gerçeği yansıttığını incelemelisiniz. Örneğin, normalde iki kap mama yiyen köpek bir buçuk kap yemeye başladıysa bu durumda endişelenmenize gerek yoktur. 
  • Kedim mama yemiyor endişesi kedi ebeveynleri tarafından sıklıkla yaşanan bir durum olup, bunun altında yatan farklı sebepler olabilir. Kediniz mama yemiyorsa ne yapmalısınız?

Loading...