#tambiaylik

Biaylik.com, aylık abonelik sistemi üzerine kurulmuş bir platformdur. Sizin için aylık ihtiyaçlara yönelik tasarladığımız paketleri inceleyebilir; tüketim miktarınızı belirleyerek aylık aboneliğinizi oluşturabilirsiniz.

Böylece abonelikte kaldığınız 12 ay boyunca değişen fiyatlardan etkilenmez; ürünlerinizin kapınıza ne zaman geleceğini bilirsiniz. Bi’aylık ihtiyacınız olan zaman da size ve sevdiklerinize kalır…

Kontrol daima sizde olur: Aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilir ya da belirli düzenlemeler yapabilirsiniz. 

Sistemimizde paylaştığınız ödeme bilgileri İyzi(İyzico) Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. tarafından BDDK lisansı ile güvenle korunmaktadır.

Sizin Bi’aylık ihtiyacınız nedir? Bize yazın!

Blog

  • Bebekler yetişkin bireylere göre daha hassas bir cilt yapısına sahiptir. Ciltlerindeki hassasiyet nedeniyle bebek bakımında tercih edilen ürünlerine dikkat edilmesi gerekmektedir.  Kullanılan bebek bezleri, bakım yağları, krem, şampuan, losyon gibi çeşitli ürünler tercih edilirken anne babaların daha çok özenle araştırması ve özen göstermeleri gerekmektedir. Günümüzde bebek cildine zararlı ürünler bahse konu olan bakım ürünlerinde yer alabilmektedir.
  • Türkiye'de Biaylık var ama dünya genelinde aylık abonelik siteleri neler diye mi merak ediyorsun? Dünyadaki En Popüler Kutu Aboneliği Siteleri ve Paketleri yazımızda bazı örnekler bulabilirsin! Kutu abonelikleri dünyanın her yerinde giderek daha popüler bir hal almaktadır. Pek çok insan, düzenli periyotlarla gelen kutuların içinden çıkacakları heyecanla beklemektedir.
  • Köpekler öğretilen yeni şeylerin karşılığı olarak aldıkları köpek ödül maması ve ödül kemiği gibi destekleyiciler sayesinde motive olmaktadırlar. Bu motivasyon sağlanırken, ödül mamaları seçimi dikkatlice yapılmalıdır. Öncelikli olarak eğitim amaçlı verilen köpek mamalarında kişilerin bu mamaları sürekli olarak vermemeleri önerilmektedir. 
  • Köpek mamaları damak zevki ve yapılarına göre çeşitlenmektedir. Onları mutlu etmek ve sağlıklı gelişimlerini sağlamak için farklı ve zengin içeriklerde evde köpek maması yapımı gerçekleştirilebilir.  Evde köpek maması yapımı son derece kolay bir şekilde ve zengin, doğal, sağlıklı içerik oluşturularak hazırlanabilmektedir. 
  • Kedilerin beslenmesi ne kadar kaliteli ve sağlıklı olursa o kadar aktif yaşam sürdüreceklerdir. Bunun için kedi maması seçimi konusunda dikkatli davranmanız gerekir. Mama tercih etmeden önce kedinin fiziksel özelliklerini iyice öğrenmeli ve ona göre karar vermelisiniz.
  • Hamilelik süresince anne adaylarının öncelik verdiği konulardan biri de doğum çantası hazırlamaktır. Hayali kurulan günün sorunsuz geçmesi için çantanın eksiksiz olması istenir. Doğum sırasında ve sonrasında gerekli olacak eşyalar çantada yer almalıdır.
  • Şifa kaynağı olarak bilinen tarhana çorbası hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından özellikle soğuk kış aylarında severek tüketilir. Anadolu mutfağının geleneksel lezzetlerinden biri olan bu çorba sofraların vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alır. 
  • Kedilerin daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürebilmeleri adına bakımlarını doğru şekilde yapmanız gerekir. Bu noktada öncelikle beslenmeye dikkat etmeli ve kedi cinsine göre mama seçimi yapmalısınız.
  • Kahve tutkunlarının günlük yaşamda sıklıkla kullandıkları filtre kahve makinesi bazı teknik detaylara sahiptir. Bunlara hakim olduğunuzda makinenizi daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Loading...