#tambiaylik

Biaylik.com, aylık abonelik sistemi üzerine kurulmuş bir platformdur. Sizin için aylık ihtiyaçlara yönelik tasarladığımız paketleri inceleyebilir; tüketim miktarınızı belirleyerek aylık aboneliğinizi oluşturabilirsiniz.

Böylece abonelikte kaldığınız 12 ay boyunca değişen fiyatlardan etkilenmez; ürünlerinizin kapınıza ne zaman geleceğini bilirsiniz. Bi’aylık ihtiyacınız olan zaman da size ve sevdiklerinize kalır…

Kontrol daima sizde olur: Aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilir ya da belirli düzenlemeler yapabilirsiniz. 

Sistemimizde paylaştığınız ödeme bilgileri İyzi(İyzico) Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. tarafından BDDK lisansı ile güvenle korunmaktadır.

Sizin Bi’aylık ihtiyacınız nedir? Bize yazın!

Blog

  • Sağlıklı ve hacimli saçlara sahip olmak istiyorsanız şampuan seçimlerinize dikkat etmelisiniz. Kadın şampuan satın alırken öncelikle saç tipinizi iyi bilmeli ve seçimlerinizi ona göre yapmalısınız. 
  • Hem cildi besleyen ve yenileyen hem de temizleyen bir bakım ürünü olan micellar yüz temizleme suyu cildi nemlendirme ihtiyacını karşılar. 
  • Cildinizin sağlıklı ve dinamik görünmesini istiyorsanız temizliğine dikkat etmeniz gerekir. Bakım sonrası yapacağınız cilt nemlendirme uygulamaları cildinizin su ihtiyacını karşılayacaktır. 
  • Geçmişten günümüze kullanılan doğal temizlik malzemelerinden biri olan arap sabunu yumuşak sabun ismiyle de bilinir ve geniş kullanım alanına sahiptir. Günümüzde genellikle ev temizliğinde yer silme amaçlı kullanılsa da sabunun etkileri bununla sınırlı değildir.
  • Cam silmek çok sayıda kişi için zahmetli bir iş olarak görünse de genellikle herkes evinde ışıl ışıl camlar görmek ister. Doğru şekilde ve uygun malzemelerle yapacağınız cam temizliği bunu mümkün hale getirecektir. 
  • Bütün anne babalar bebekleri için en iyi bebek bezi tercih etmek isterler. Bebeklerin cildi biraz daha hassas olduğundan seçim aşamasında şunlara dikkat etmenizde yarar vardır...
  • Bebeklerin cildi yetişkinlere kıyasla biraz daha hassas ve narin bir yapıya sahiptir. Bu nedenle bebeklerde cilt kuruluğu ve nemlendirme için ekstra çaba sarf etmeniz gerekebilir. 
  • Temiz ve uzun ömürlü kıyafetlere sahip olmak istiyorsanız,çamaşır yıkamanın püf noktaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer bunlara dikkat etmezseniz çamaşırlarınız kısa sürede yıpranabilir, renkleri solabilir ve küçülebilirler.
  • Ev temizliği denildiğinde genellikle akla gelen ilk alanlar mutfak ve banyo temizliği olur. Özellikle mutfak temizliği ev hanımlarının gün içerisinde vaktinin ortalama beşte birini harcadığı yer olarak ifade edilir. 
  • Bebeğinizin daha sağlıklı ve rahat vakit geçirebilmesi için düzenli aralıklarda bez değişimi yapmalısınız. Bu işi olması gerektiği şekilde yapabilmek adına bebek bezi değiştirmek ile ilgili püf noktalara hakim olmalısınız.

Loading...