Prima Bebek Bezi Ekonomik Aylık Paket

349,90 ₺

344,90 ₺

Stok Durumu: Stokta mevcut

3 Paket Prima Bebek Bezi (Adetler bedenlere göre değişkenlik gösterir):

- Prima Yenidoğan 1 Numara - 300 Adet (3x 100'lü Paket)
- Prima Bebek Bezi 2 Numara - 270 Adet (3x 90'lı Paket)
- Prima Bebek Bezi 3 Numara - 210 Adet (3x 70'li Paket)
- Prima Aktif Bebek 4 Numara - 180 Adet (3x 60'lı Paket)
- Prima Aktif Bebek 5 Numara - 138 Adet (3x 46'lı Paket)

NOT: Dileğiniz zaman bir üst bedene geçebilirsiniz. 
* Zorunlu Alanlar

- +

En Uygun Fiyatlı Prima Aylık Paket Biaylık'ta!

Abonelik sistemi ile Prima aylık paketleri şimdi Biaylık'ta uygun fiyatlarla! Bebek bezleri yenidoğan ihtiyaç listesinin birinci sırasında yer almaktadır. Bebek tuvalet alışkanlığı kazanana kadar uzun bir süre bu bezlere ihtiyaç duymaktadır. Gün içerisinde en az beş kez bez değiştirildiği düşünülünce de bu ürünün seçimi oldukça titiz yapılmalıdır. Piyasada yer alan bebek bezlerinin bir kısmında cilde yapışma veya alerjik reaksiyonlar gibi problemler ile karşılaşılmaktadır. Bu konuda Prima Yeni Doğan Bebek Bezi, annelerin içini ferahlatacak cinsten özellikler ile tasarlanmaktadır. 

Yeni doğan bebeğiniz için Prima Yenidoğan 1 numara satın alınmalıdır. İlerleyen aylarda 2 ve 3numara bebek bezleri tercih edilir. Beğiniz daha aktif hareket etmeye başladığında ise 4 ve 5 numaralı Prima Aktif Bebek ürünlerini tercih etmelisiniz.

Prima Yeni Doğan ile Günün Her Saatinde Kuruluk Hissi

Yenidoğanlarda olmasa da bebekler büyüdükçe bezlerindeki ıslaklığın farkına varmaktadır. Bu durum da minikler için oldukça sıkıntılı problemler olarak ortaya çıkmaktadır. Hava ve emici kanalları sayesinde Prima Bebek Bezi bu problemin üstesinden rahatlıkla gelebilmektedir. Bez içerisinde bulunan hava kanalları sayesinde bu bölgeye hava akışı imkanı sağlanmaktadır. Kanal, bebeğin cildinin hem gece hem de gündüz nefes almasına yardımcı olmaktadır.

Emici kanallar ise Prima ürünlerinde kuruluk hissi için oluşturulan özel fonksiyonlardır. Bu kanallar bebekten gelen sıvıyı bez içine eşit miktarda dağıtmaktadır. Böylece bebeğin cildi her daim kuru kalmakta ve ıslaklık hissi önlenmektedir.

Emici görevi üstlenen micro kanallar Prima tarafından ıslaklık problemine karşı geliştirilmiştir. Bezin iç tabakasında bulunan micro pearls sayesinde 12 saate varan kuruluk hissi etki etmektedir. Bu sebeple Prima Yeni doğan Bebek Bezi kullanılan bebeklerin uyku düzeninde de artış gözlemlenmektedir.

Prima Aktif Bebek ile Konforlu Bir Hareket Alanı

Bebek cildi bez sebebi ile zaman zaman gerilip acı verici olabilmektedir. Hissedilen acı sebebi ile de yeni doğanın hareketleri oldukça kısıtlanmaktadır. Bebeklerin rahatı düşünülerek Prima bebek bezi için esnek bantlar tasarlanmıştır. Esnek yan bantlar sayesinde hem hareket alanı rahatlatılmakta hem de
olası sızıntılar önlenmektedir. 

Bebek cildi ile temas eden bez yüzeyi de Prima yeni doğan bebek bezi için özel olarak üretilmiştir. Bezin en üst katmanında pamuk içermeyen yumuşak bir malzeme bulunmaktadır. Bu katman Prima bebeklerinin cildinin tahriş olmasını da engellemektedir.

Eğlenceli Bez TasarımlarıKimi zaman sıkıntılı bir işleme dönüşen bez değiştirme prima tarafından eğlenceli bir tasarıma dönüştürülmüştür. Bu kapsamda Prima bebek bezi üzerinde eğlenceli tasarım ve karakterlere yer verilmektedir. Eğlenceli ürünler anne ve bebeğin bu işlemi daha rahat ve komik bir şekilde tamamlamasına yardımcı olmaktadır.

Prima bebek bezleri; sağlık, konfor ve tasarım açısından sektörün öncü markaları arasında yer almaktadır. Ayrıca ürünlerin kullanımı uzman pediatristler tarafından da düzenli olarak önerilmektedir.

Prima Bebek Bezi Paketleri Biaylık'ta Neden Ucuz?

Bi'aylık sitesinde bebek bezlerininin ucuz olmasının nedeni aylık abonelik sitemidir!

Aylık abonelik sistemini Türkiye'ye ilk defa getiren Bi'aylık sizin için özel stoklu çalışarak toptan alım yapar böylece sabit ve uygun fiyatlar ile sunabilmektedir. Anlaşma yaptıpımız şirktlerden özel toptan bebek bezi paket fiyatları alarak müşterilerimize sürekli ucuz fiyatlar sunmaktayız.

Ayrıca bebeğinize özel paketler de oluşturduk. Johnson's Baby Bebek Bakım Paketi ve Mustela Bebek Bakım Paketi için linklere tıklayabilirsiniz. Bebeğinizin giysilerini yıkarken organik sabun kullanmayı unutmayın!

Pima için bez numaraları ve kilolarına lintek ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

zamanında sorunsuz Yorumlayan: şeyma
aylık alışveriş derdinden kurtulmak için denedim. ürün hakkında bir yorumum yok zaten prima kullanıyorduk. biaylik hızlı ve sorunsuz çalışıyor (28.02.2021 tarihinde gönderildi)
bebek bezi tasıma derdine son Yorumlayan: ceydakls
bebek bezi fiyatı araştırma bebek bezlerini marketten taşıma derdim artık sona erdi. aylık düzenli geliyor çok işime yaradı gerçekten gereksiz zahmet çekmeyin öneririm (6.02.2021 tarihinde gönderildi)
nasıl bu kadar ucuz olabilir? Yorumlayan: aybuke
adet fiyatı yazarsanız ucuz olduğu ancak anlaşılır. sizin fiyat toptan olduğu için gözüme fazla gözüktü başta sonra birim hesaplayınca şok oldum. heralde unuttunuz fiyat güncellemeyi ama ben aldım bile. heryerde 1 beden en ucuz 1tl adedi burda 0,8tl (26.12.2020 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Prima Bebek Bezi Ekonomik Aylık Paket

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...