Mustela Bebek Bakım Paketi (6 Ayda 1)

359,70 ₺
Stok Durumu: Stokta mevcut

- Mustela Bebek Şampuanı - 200 ml
- Mustela Bebek Vücut Losyonu - 300 ml
- Mustela Bebek Yağı - 100 ml
- Mustela Pişik Kremi - 100 ml
- Uni Baby Islak Mendil - 15x 40 Adet

Not: 6 ayda 1 kargolanır.

Paketin hazırlanma süresi: 1 gün

* Zorunlu Alanlar

- +

6 Aylık Paket İndirimli Bebek Bakım Ürnleri

Mustela markası çocuk bakım ürünleri alanında boy gösteren bir markadır. Çocuk ve bebek bakımı için gerekli olan birçok ürünü aynı marka altında üreten Mustela, kalitesi, fiyatı ve kullanışlılığı sayesinde geniş müşteri kitlelerine sahip bir markadır.

E-ticaret sitemizde de hak ettiği yeri bulan mustela marka ürünler, sayısız çeşit ve uygun fiyatlarla en ideal koşul ve imkanlarla kullanıcılarına ulaştırılıyor. Mustela, bebek ürünleri mustela bebek bakım paketi olarak abonelik şeklinde satılmaktadır. Bebeğinizle daha çok zaman geçirin bırakın ihtiyaçları biz kapınıza getirelim!

Mustela Bebek Bakım Paketinde Hangi Ürünler Bulunmaktadır?Mustela markasının kaliteli ürünlerini bir paket halinde satan internet sitemiz, mustela bebek bakım paketi olarak satışını yaptığı ürünlere mustela şampuan, mustela bebek yağı ve mustela pişik kremi gibi önemli ürünleri dahil etmiştir.

Bebek bakım paketi olarak satılan bu ürünlerin tamamı bebek sağlığını önemli oranda etkileyece ürünlerdir. Bu nedenle de kullanımı ve saklanması gibi konularda müşterilere gerekli yönlendirmeleri yapacak prospektüsü ile birlikte satılan mustela marka ürünler, gerekli kurum ve makamlardan onaylı olarak satışı yapılan ürünlerdir.


Bebek sağlığına duyarlı, herhangi bir kötü sonuçla karşılaşmanıza engel olacak nitelikte bu ürünlerle bebeğinizin bakımını kolayca yapabileceksiniz. Birçok farklı ürün gibi sağlık ve bebek bakımı kategorisinde bulabileceğiniz mustela marka ürünleri internet sitesinden kolayca satın alabilirsiniz.

Mustela Bebek Şampuanı FiyatıMustela şampuan, bebek şampuanları arasında kalitesi ve özellikleri bakımından en iyi olan şampuanlardandır. Mustela bebek şampuanı sayesinde bebeklerinizin saçlarını kepekten ve her türlü kirden en sağlıklı şekilde arındırabilirsiniz. Çocuğunuzun saç derisine zarar vermeyecek ve saçlarının sağlığını koruyacak olan mustela bebek şampuanı korkusuzca ve tereddüt duymana alabileceğiniz ürünlerimizdendir.

İndirimli Mustela Bebek YağıÇocuğunuzun cildini rahatlatmak ve huzursuzluğunu gidermek için kullanabileceğiniz mustela bebek yağı onaylı ve bebeğinizin sağlığını düşünerek üretilmiştir.

Ucuz Mustela Pişik Kremi

Mustela pişik kremi, bebeklerin hassas bölgelerinde meydana gelen pişiklerin iyileştirilmesi için özellikle üretilmiş ve sağlık bakanlığı onaylı ürünlerdendir.

Herhangi bir şüpheye kapılmadan gönül rahatlığı ile alabileceğiniz mustela pişik kremi uygun fiyat ve kalitesi ile çocuklarınızda ki pişikleri kısa sürede iyileştirecek bir kremdir.

Unibaby Islak Mendil Fiyat

Yukarıda saydığımız ürünler dışında olup da bebek bakım ürünü olmayan ancak bebek bakımı için kullanılabilecek bir ürün niteliği taşıyan unibaby ıslak mendil, bebek ve erişkin kullanımı için üretilmiş bir üründür.

Müşteri Yorumları

tavsiye ederim Yorumlayan: Yasemin C.
kızıma kullanıyorum. en az göz yakan şampuan mustela bebek şampuanı. paket içeriği de ihtiyaçlarımı karşılıyor. tavsiye derim (28.02.2021 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Mustela Bebek Bakım Paketi (6 Ayda 1)

See It Styled On Instagram

There are not any images in this instagram.
Loading...